Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon hisztis volt az...

Akinek nagyon hisztis volt az első gyereke hogy boldogultatok miután megszületett a második?

Figyelt kérdés
Lányom 3éves lesz augusztusban és nagyon nehéz vele.,baromi hisztis és akaratos.állandóan ordít.mindig mindenhol ott kell vele lenni mert vagy olyat csinál amitől a hajam is égnek áll vagy ordít ha szem elől téveszt.Viszont 2hetes a kisfiam és elég nehéz így,hogy a nővére ilyen.Férjem késő délutánig dolgozik,más segítségem nem nagyon van.Fáradt vagyok.A nagyobbikkal ott kell lenni az elalvásnál ,ha felébred és nem vagyunk ott üvölt...tudom,mi rontottuk el.(koraszülött volt úgyhogy mindig mindenkit őt tutujgatta)már késő..De mégis lehet valami könnyítő megoldás erre a helyzetre??
2014. júl. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is hasonló, és semmi segítségem. Én éppen emiatt nem vállalok másodikat. (na jó, nem csak emiatt, de megerősítette a gondolatot)

Tudom, hogy ez nem segítség neked, de most már nem tudsz mit tenni, erősnek kell lenned. Ha tudod, intézd úgy, hogy egyszerre aludjanak, és csatlakozz te is. Vagy ha más megoldás nincs (nagyszülő, rokon) akkor keress egy bébiszittert. Legalább a nagyobbra vigyázhatna néha.

2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha a picit magadra kötöd, akkor mindig ott lehet veletek és neked sem kell fognod.

Mondjuk ettől még hisztis marad :) de talán szépen fokozatosan rájön, hogy azért vele is van foglalkozva.

Vagy vond be jobban a tenni valókba, főzzetek együtt, mármint ne a forró fazekat keverje! De akár nyújthatjátok együtt a tésztát vagy dobálhatja a vízbe a krumplit ilyesmikre gondolok.

Valami feladat kéne szerintem neki, unatkozik.

2014. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a korkülönbség a két gyerek között. Az első idők a legnehezebbek, nekem az első 3 hét katasztrófa volt. Aztán szép lassan enyhült. Most már 8 hós a kicsi és nagyon jól elvannak.

azt tudom tanácsolni,hogy a nagynál légy határozott és vezess be egy állandó büntirendszert. piros-fekete pont, vagy sarokba állítás (én ültetem)


a nagyobbik egy áldott jó gyerek egy bibivel, hogy ő is hisztis. nem annyira mint a tied. É

2014. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BOCSI, ELKÜLDTE

én azt csinálom, hogy ha a nagy teljesen ok nélkül hisztizik, akkor addig ül a sarokban míg abban nem hagyja.


más: a nagyobbat vond be a kicsi baba körüli teendőkbe. hozd ide a pelenkát, fogd meg ezt, vigyázz az öcsire amíg pisilek...

2014. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!