Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nyugtassam meg doki...

Hogy nyugtassam meg doki után? 40 perc az út babakocsival haza, végigsírja a felét. Két hós, most kapja majd az első oltásait.

Figyelt kérdés

előre akarok készülni.

mert eddig nemegyszer az utcán ki kellett vennem a kocsiból is annyira sírt, hogy már levegőt alig kapott. nagyon nehezen nyugszik meg olyankor.

most meg ráadásul oltásra fogom vinni :(


nincs autóm


2014. júl. 5. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig még ott a rendelőben, váróban, megpróbáltam megvígasztalni. Egy kicsit sétálgattam vele, és miután megnyugodott, tettem be a babakocsiba, és úgy mentünk haza.
2014. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy nem jutott ez eszembe?
2014. júl. 5. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Előre készülni nem nagyon tudsz... Én kiültem vele a rendelő előtt egy padra és ott nyugtattam meg. Keress valami helyet és csak akkor indulj vele haza, ha már megnyugodott. Valószínűleg el fog majd aludni.

Ha cumizik, akkor ne felejtsd otthon. :)

2014. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kendő.

Soha, egy percet nem sírt a lányom ha úton voltunk, nem is volt sosem babakocsink.

2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a rendelő egy fás,pados,füves terület mellett van

Így ha nagyon sírt,akár fáradtságtól is kivettem belőle,volt hogy a kezemben elaludt

Akkor indultunk haza

Esetleg ha van dallam amit ismer..nekem a telefonon le volt töltve egy zene,amit még pocakosan is hallgattunk

Ettől mindig megnyugodott

2014. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szopttod kérd meg, hogy valahol megtehesd. Nálunk a rendelőben volt is ilyen szoba ahova be tudtam ülni. Ha tápszeres, akkor is megpróbálhatod, hogy eteted picit, hátha megnyugtatja.
2014. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód szoptasd meg, vagy ha van lehetőséged kölcsönözni, vagy kölcsönkérni egy kendőt akkor kösd magadra. Nekem jövőhéten kapja a harmadikat a lányom, kendőzünk, nem sír soha hazafele.
2014. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!