Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes a kisbabám és nem...

Két hetes a kisbabám és nem tudom ebben a melegben mit adjak rá?

Figyelt kérdés
Ujjatlan body es egy vekony rugdalozó szokott rajta lenni, nincs melege?
2014. júl. 7. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy bodyt adnék rá. Hány fok van, ahol van? Mert az számít. Kintre tuti elég a body.
2014. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lakásba elég egy ujjatlan rövid body, kint hosszú body, meleg van:)
2014. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú vagy ujjatlan body, napozó, textilpelus takarónak max. A vékony rugi szerintem teljesen felesleges ma.
2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú body, vagy napozó, meg zokni.

Rugiban tuti meleg van.

2014. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
itt nagyon meleg van nálunk szerintem pelenka meg valami kistrikó
2014. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tica0121 ***** válasza:
0%
Az én kicsim is ilyentájt volt 2 hetes tavaly. Hát meg is fagyott volna szerencsétlenem, ha csak egy ujjatlant adtam volna rá. Body volt rajta, azon hosszú rugi és volt, hogy még ezen felül be is volt takarva. Éjszakára a takaró alá még hálózsákot is adtam. Lehet számít, ő koraszülött volt. Idén nyár elejéig eltartott neki ez a nagy fázósság, nálunk télen is 26 fok volt, mert ha kevesebb volt, akkor fázott. A mostani nagy melegben is body van rajta, néha vékony hosszúnadrág és zokni mindig.
2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2 hetes. Eddig nappal rövid ujjú body+nadrág, estére hosszú ujjú, de melege volt. Most napozó+zokni van rajta, éjjel is ez lesz.
2014. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rövid body, napozó, kiszoknival. Alváshoz vékony takaróval takarnám be.
2014. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az ujszülött en ugy tudtam nem lehet meg csupasz lábbal kézzel..
2014. júl. 7. 21:55
 10/13 Tica0121 ***** válasza:
Úristen! TI most komolyan úgy gondoljátok, hogy 0%-ban hasznos, amit leírtam, csak mert koraszülött babám fázott és felöltöztettem??? Akkor elmondom Nektek, hogy a baba bent a hasban 36 fok körüli hőmérsékletet élvez. Megszületik, de 2 hét alatt nem valószínű, hogy át tud állni 9 hónap után a kinti, neked kellemes hőmérsékletre. Ezért kell felöltöztetni, mert ő nem tud szólni, hogy fázik, de a hasa tud fájni tőle, lehet nem tud aludni, nem érzi jól magát. Én így gondolom és ez a tapasztalatom... Nem azt mondtam, h mindenki bugyolálja be a gyerekét, leírtam, h én hogy csináltam. Attól még nem haszontalan egy válasz, hogy TE nem értesz vele egyet.... Na és akkor ezt is gyorsan tessék lepontozni!!!!
2014. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!