Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám nem akar cumizni,...

A kisbabám nem akar cumizni, nem akar semmi mást az emlőn kívűl!?

Figyelt kérdés
A kisbaba 2 hónapos 11 napos.. keveset alszik és ezért azt gondolom hogy az anyatejem gyengébb. Vettem formulát, elkészítttem stb. Szinte visít ha a szájához rakom a cumit, kanálból sem fogadja el, pohárból még annyira sem, próbáltam már hűtőszatyorba rakni a formulát szívószállal a végén, hogy becsapjam amikor szopik, hogy kapjon anyatejből is meg a formulából is. Sajnos nem sikerült. Újra nagy nehezen kanállal adtam neki a formulából, azután megszoptattam és elaludt. Mit tegyek hogy saját magától igya a formulát és ne erőszakkal keljen neki adnom pár kanállal???

2014. jún. 29. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy gyengébb a tej, több kell neki, többször cicizik, mert nem csak akkor cicizik ha éhes, hanem ha szomjas is.
2014. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy gyengébb anyatej!!!! Ösztönösen érzi hogy a tejeden kívül nincs másra szüksége. Ne erőltesd, csak ártanál vele.
2014. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az a formula?
2014. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az a formula?
2014. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tàpszer. Bocsànat ezèrt. Nem vagyok Magyarban ezèrt kezdem lassan elfelejteni a nyelvet.
2014. jún. 29. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki, hogy csak a cicid kell neki!!!!! Szoptasd igény szerint. Az Ő igényei szerint és nem lesz semmi baj!
2014. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabi86 ***** válasza:
83%
Szoptasd igény szerint ha kéri 2 órànként.ne adj neki tàpszert mert elapadhat a teje vagy kevesebb lesz.
2014. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Ezért tápszert adni... Jézus máriám. Inkább olvastál volna utána a témának.
2017. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!