Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfölt ehet vagy nem ehet a...

Tejfölt ehet vagy nem ehet a 10hónaposom?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam hogy tejterméket így a tejfölt is ehetik már a babák 8hónapos kortól! Adtam is már 3x a fiamnak,holnap lesz 10hónapos.. ma krumplifőzeléket főztem neki ebédre 12%-os tejföllel. Elbizonytalanodtam mert az előbb olvastam itt gyakorin hogy tejföl csak akkor ha a tej is be van vezetve......adjam ne adjam? Mivel helyettesítsem a tejfölt ha nem adhatom?
2014. júl. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki tejfölt. Én is 8 hónaposan vezettem be mindkét gyerekemnél a többi tejtermékkel együtt (kivétel tej). Én még sosem hallottam, hogy tejfölt csak tej után lehetne. Szerintem ez butaság. Miért ne mehetne a tejföl, ha a kefír és joghurt és túró mehet neki.
2014. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, más eljárással készül a tejföl és a tej, mint a többi tejtermék, joghurt,túró és társai, ezért a tejjel együtt szabad bevezetni, később.
2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is adtam. Egyébként, ha már kapott háromszor és semmi baja tőle, akkor pláne adhatod.
2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert azt hallottam a tej hamarabbi bevezetéséről hogy nem tesz jót a baba szervezetének! Ezért inogtam meg egy kicsit,nem szerettem volna hamarabb mint ahogy illene :) Igen semmi baja tőle,csak nem szeretném ha később bármi "következménye" lenne! 3közepes krumplihoz,fél sárgarépához 3csapott ek tejfölt kevertem . Ti mennyi mennyiséghez mennyi tejfölt kevertek?
2014. júl. 8. 10:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kezecske!
2014. júl. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!