Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumplifőzelék, karalábéfőzelé...

Krumplifőzelék, karalábéfőzelék, kelkáposztafőzelék és társai. Ehetné a 10hónaposom?

Figyelt kérdés
10hónapos. Gomdoltam rá hogy csinálnék neki főzelékeket kelkáposztából,karalábéból,karfiolból,krumpliból. Kelkáposztát,karalábét,karfiolt nem evett még. Babérlevelet,hagymát,tejfölt evett már.
2014. júl. 6. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Eheti. Az én gyerekeim 10 hónaposan már azt ették- kevés kivétellel- amit a család evett.
2014. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
* nem ezek egyvelegére gondoltam hanem külön külön
2014. júl. 6. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

egyszerre?

kelkáposzta magában is puffaszt, főleg karfiollal

kelkáposzta krumplival inkább

2014. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem együtt ,csak rosszúl fogalmaztam :)!
2014. júl. 6. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Én tisztán értettem, hogy külön-külön gondolod. De amúgy már persze h adhatod, sőt már hamarabb is adhattad volna. :) Ennyi idősen nálunk is úgy volt már szinte pár kivétellel, hogy azt ette amit mi. :) Pürésítés nélkül. :)

Annyi h nekünk azt mondta a védőnő, hogy tejföllel csináljam ne tejjel. Mai napig iszonyat főzelékhasú a lányom. :) másfél éves.

2014. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A védőnő nálunk 7-8 hónapos kortól javasolja a karalábé, kelkáposzta, karfiol, kelbimbó bevezetését. Mivel a fiam hasfájós volt, így mondta, hogy nem baj, ha 8-9 hónapos kortól kezdjük el. Mi 9 hónaposan adtunk neki először, nem volt tőle baja, bár azért az emésztésénél voltak látható és szagolható jelei a puffasztó hatásnak. :-)
2014. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

én próbáltam mindegyiket-de mindig krumplival keverve

vagy magában adnád?

2014. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Brokkolit eszik már régóta,lemcsét 3x kapott eddig de semmi baja nem volt a pocijának! :) Mindegyikbe teszek természetesen egy kis krumplit hogy laktatóbb legyen, de pici tejfölt és lisztet akarok beletenni. Tökfőzelékébe ha én csinálom akkor teszek bele tejfölt és lisztet de nem rántom hanem simán amikor kész van bele habarom hidegen
2014. júl. 6. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:

*lencse*

Ment mindenkinek a zöld kezecske!

2014. júl. 6. 14:18
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
7es vagyok.nekem a lencsére mondták pont,hogy azt még nem-igy azt még nem adtam,pedig már majdnem egy éves. a többivel nem volt gond-igy lehet,hogy azt is birná.ha nálatok sem volt gond,akkor simán kipróbálnék mindent.nálunk egyébként is nagyon megy a tök,cukkini,az nem puffaszt-és én sajtot olvasztok bele-imádja.brokkolit én tésztával is adtam-husival,vagy szintén sajttal.
2014. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!