Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legvekonyabb pelenka,...

Melyik a legvekonyabb pelenka, amit eddig probaltatok es bevalt? Hol lehet venni, esetleg rendelni es milyen arkategoriaba tartozik?

Figyelt kérdés
Eddig a Pampers tunt a legvekonyabbnak es valami noname pelus, amit egy istenhatamogotti uzletben kaptam.
2010. jan. 6. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pamperst használom nekünk az vált be. Ki kell fogni az akciókat. Nézni kell az újságokat hogy hol akciós...
2010. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mi Pampers Active Boy-t használunk. Ez egy nagyon szuper nadrágpelus, finom puha az anyaga, és nem enged ki semmit. Az én lurkóm igen mozgékony legény, és a legtöbb pelenkából minden kifolyt. Ez a pelus olyan, mint egy bugyi, vékony, kényelmes.

Az ára a Jumbo Packnak 4000 Ft körül van, egy kisebb csomag pedig kb 2000 Ft.


Ha ennél is vékonyabb pelenkára vágysz, akkor Huggies Up and Go. Ez olyan, mint egy bugyi. 20 db kb 1800 Ft, viszont az én fiamat irritálta a gumis széle a pelusnak. (De ismerek olyan babát, aki meg szereti.)

Bilire szoktatáskor hasznos, mert ez egy visszazárható, tépőzáras nadrágpelus.


Nem tudom, mennyi idős a picikéd. Ezek a pelenkák, amiket én ajánlottam, a már járni tudó babáknak lettek kitalálva.

2010. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A nincs neve pelenkak mindig vastagok.A lidl-pelenka vastag,a az Aldi pelenka vastag,a Huggies pelenka vastag....A legvekonyabb eddig a Pamoers baby dry volt,egy nö be is szolt:ilyen vekonyat teszel a gyerek ala?

Pedig tudod azok a zseles kis apro szemcses valamik voltak benne:)

2010. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A My Love is vékony, és jó. Az árára sajnos nem emlékszem, de nem drága.
2010. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,mind vastagok.A legvékonyabb valóban a Pampers,de nekünk nem bírja ki az éjszakát.Így én éjjelre vastag pelust adok.
2010. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

00:15-ös vagyok.


Amíg pici volt a babám, addig nekünk sem vált be a Pampers, a sima newborn pelusból minden kifolyt a hátánál. Újszülött, és kisbaba korában mi Huggies-t használtunk, olyat, ami gumis, de nem nadrágpelus. Az jó volt, bár néha annál is volt baleset.


A Pampersnek a totyogó pelusaik, vagyis a nadrágpelusaik viszont szerintem verhetetlenek! Volt, hogy éjjel úgy telepisilte a prücsköm, hogy reggel, amikor levettem róla, szó szerint "tottyant" a pelus a földön, annyira tele volt (és volt vagy egy kiló), de akkor sem folyt ki belőle semmi! :)

2010. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A Huggies nem vastag, majdnem olyan vékony mint a Pampers. Mindenesetre a Libero-nál sokkal vékonyabb. Noname-nek pedig egyáltalán nem nevezném..
2010. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

NARACSSÁRGA Pampers

egy év után akadtam rá de elvagyok töle ájulva ,nagyon könnyű,és soha még nem folyt ki de a kékböl igen.

Rossmannban talán most akciós.

2010. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is a Pampers-re szavazok, pedig eddig már mindenfélét próbáltunk.
2010. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20:51 vok. multkor a tescoba 41ft volt db-ja én fölpakoltam belöle.MÜLLER BE IS JÓ ÁRA VOLT.
2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!