Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szólt a légzésfigyelő éjszaka....

Szólt a légzésfigyelő éjszaka. Valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
6 hetes kisfiam alatt ma hajnalban megszólalt a légzésfigyelő. Berohantam megráztam a kis hátát és akkor elhallgatott.. Az érzékelőlap pont alatta volt, szóval biztos nem téves volt. Azóta rettegek. 2 napja átalussza az éjszakát, védőnő szerint ez a baj, hogy túl mélyre elalszik, és "elfelejt" levegőt venni. Hason alszik, de máshogy nem tud/nem akar, és sokat is bukik így a háton altatás nem megoldás. Volt már másnak is ilyen? Tényleg a sok alvás miatt felejtene el levegőt venni? Rettegek az éjszakától... :(

2014. júl. 9. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Felesleges rettegned. Nagyon kevés baba hal meg azért, mert nem vesz pár másodpercre levegőt.
2014. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne rettegj! A légzésfigyelo pont az ilyen helyzetekre van. Sok baba alszik ilyen mélyen. Ilyenkor kicsit rázd meg. Ha esetleg túl sűrűn fordul elő, akkor nézesd meg orvossal, akkor te is nyugodtabb leszel.
2014. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

# 1/2


Kit érdekel a statisztika ha az ő gyereke egy a millióból?

Ettől függetlenül tényleg nem kell rettegni, ezért találták ki a légzésfigyelőt.

2014. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyszer nekünk is volt ilyen. Nagyon megijedtem! De szerencsére többször nem fordult elő! Nyugodj meg! Ha baj van, riaszt a légzésfigyelő!
2014. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

igen volt, sokszor és nem tévesen.

ez a lényege a légzésfigyelőnek, hogy jelez neked, ha baj van. lehet, hogy magától is vett volna levegőt, de az ilyen picik könnyen "úgy maradnak", ha nem avatkozik közbe a szülő.

ne rettegj, csak használd a légzésfigyelőt!

2014. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és szerintetek is keltsem fel egyszer éjszaka ahogy a védőnő mondta? szerinte nem jó hogy 6 hetesen átalussza az éjszakát..
2014. júl. 9. 12:10
 7/21 anonim ***** válasza:
minek kéne felkelteni? nem értem :)
2014. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorik is van egy történet ahol meghalt a baba (ott nem volt légzésfigyelő).
2014. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azt mondta a védőnő hogy akkor nem fog olyan mélyen bealudni hogy kimaradjon a légzése.
2014. júl. 9. 12:37
 10/21 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném, viszont ha ez nem egyszeri eset lesz, akkor elvinném alváslaborba, alaposabb kivizsgálásra.
2014. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!