Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szólal meg a légzésfigye...

Miért szólal meg a légzésfigyelő minden éjszaka az 1 évesemnél?

Figyelt kérdés

Használtan kaptuk, eddig akkor jelzett (ritkán) ha lemerülőben volt az elem.

Az utóbbi időkben hiába rakom a két érzékelőt ide-oda az ágya alatt, mindig jelez, főleg akkor ha az ágy végébe vagy szélére megy a babám alvás közben, tehát mintha nem érzékelné őt. Mikor jelez egyből ott vagyok, békésen szuszog.

Tapasztaltatok már ilyet?

Angelcare légzésfigyelő, Duracel elemet rakok bele. Az érzékenységét magasról közepesre tettem, így is megszólal.


2013. júl. 12. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is angelcare volt... Nalunk semmi nem volt de tesomeknal igen... Volt hogy elvitte keresztfiam furdeni es az a szar meg villogott nekik mintha a kisagyban lenne... Olyan is volt hogy beriasztott indokolatlanul... Kezd meghalni a gep. Javitast nem vallalt ra a szerviz mert eletvedelmi keszulek... Amig van gari addig csere van ujra. :(
2013. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért ugye agyalok, hogy mi van ha mégis indokoltan csipog, de semmi baja a babámnak, régebben voltunk neurológusnál, szívultrahangon. Nappal nem riaszt, akkor az ágy közepén fekszik a baba, nem mocorog el, szóval ebből is gondolom, hogy a gép a hibás.
2013. júl. 12. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lemocorgott az érzékelőről, vagy hibás a légzésfigyelő. A riasztások 99%-a vaklárma, remélhetőleg nálatok is csak az volt.
2013. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ezek 2 év után tönkremennek. Nem véletlenül, hanem hogy a következő gyereknél megvedd újra. Ilyet nem szabad venni használtan.
2013. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!