Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éjszaka többször is...

Egy éjszaka többször is beriaszt a légzésfigyelő (angel care) 3as-ra van álltva az érékenysége. A babám lélegzik és rajt fekszik a lapokon. Már teljesen kiborit mert nem tudok aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyeltalán szükséges használnom, mert csak kikészit lelkileg egyre jobban...?!
2008. jún. 29. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb az erzekenyeget!

Szinte mindig ez a gond, a gyari 3-as tu lerzekeny.

2008. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy kérdezek,de milyen tipusú készüléked van??Nekem a 401es és csak 2-3hét mulva fogjuk majd beindítani akkor lesz meg a baba.Én ahogy ennek olvasgattam a papírját elég sok mindenre oda kell figyelni,hogy ne riasszon..ezért kérdezem milyen van.Ennek azt írja a papríja 2es érzékenység kell..nem tudom ,de nekem ez olyan furi akkor miért van rajta nagyobb érzékenység is..Írd meg milyen van neked légyszi..
2008. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha biztos vagy abban, hogy téves a risztás, tedd érzékenyebbre, de ha meg akarsz nyugodni teljesen, akkor beviheted a babád a Heim Pálba, vagy a Madarászba, ahol van alváslabor, és ott egy éjjel alatt kivizsgálják, hogy valóban téves-e a risztás.

Nekünk jól jött ez a "téves", mert volt más baj, amit így vettek észre.

(egyébként nekünk is angelcare)


Judy

2008. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk sem az első gyereknél, sem a másodiknál légzésfigyelőt. Engem tuti a halába idegesített volna, mert csak azt figyeltem volna, hogy mikor riaszt, vagy amikor nem, akkor miért nem? Felnőttünk mi is légzésfigyelő nélkül, és ha idegesít, akkor szerintem fölösleges. Viszont így, hogy riasztott, szerintem vidd el megnézni, és ha minsden rendben, ajándékozd el a szerkezetet. Te is sokkal nyugodtabb leszel, kipihentebb, és a pici ezt megérzi!
2008. jún. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

AC 300as mert pici lakásba lakunk és ide elég ez is. Vidéken lakunk és nem akarom felvinni kórházba ha nem muszály. Hisz beriaszt és látom h semmi baja a gyereknek. Eddig nem volt légzésfigyelőnk és semmi baj nem történt, most vettük a gépet 2hónaposan de lehet h butaság volt:(

Sztem a géppel lehet a baj mert bekapcsolom és hallom h hangosan lélegzik a baby de a légzésfigyelő nem mindig érzékeli a lélegzetvételt. A másik h mások azt mondják h még a pelenkázon is érzékeli a babát nekik, hát nekem nem. Megprobálom érzékenyebbre állítani ha akkor is össze vissza riaszt akkor kidobom a kukába! Én nem idegeskedek emiatt!

2008. jún. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!