Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lopnak ki drágább fajta...

Lopnak ki drágább fajta gyerekulest autókból Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
100 ezerért néztem ki egy autoulest a kiisfiamnak. egy kétmillió fonintos autóból vajon csak az ülést kilopnak e? Hallott már valaki ilyenről? Védelmi rendszer van az autóban egyyebkent, tehát a kocsit nem vinnék sztem. Sokat hallani hogy laptopot, táskát kilopnak, de autosulesrol halotte valaki?
2014. júl. 9. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ŐSzintén kétlem, hogy a tolvajok képben vannak az autósülések árainak tekintetében. De mégis azt írom, igen, mert úgy gondolom, visznek mindent, ami drágának tűnik. Mi sosem hagyunk autósülést a kocsiban, felhozzuk a lakásba, és folyton ki-be szerelgetjük, de legalább még megvan.
2014. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szó szerint mindent képesek ellopni, én olyat is hallottam hogy műlábat lopott valaki (ne kérdezd hogyan). de szerintem kicsi arra az esély, amit te írsz.
2014. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11 éve használunk gyerekülést, 3 gyerek mellett volt pár ülés, de sosem vettük ki az autóból, és nem lopták el. Őszintén szólva én még nem hallottam róla, hogy gyerekülés miatt törtek volna fel autót.
2014. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha autót lop valaki, akkor nem nézi, hogy mi van benne. Viszi az egész "csomagot".

Az autókat sokszor megrendelésre lopják. Vagy külföldre viszi vagy még itthon szét szerelik és minden alkatrészt eladnak, amint tudnak.

A gyerekülést meg vagy tovább adják ismerősnek vagy eladják plusz pénzért.

2014. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt facén hogy

elloptak egy autót,benne a 2 gyerekülés.

2014. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapesten, kertvárosi részen lakunk, gyakran ház előtt parkol az autó (középkategóriás, közepes életkorú).

Nem törték fel, nem lopták el belőle az ülést. (4 éve került 80 eFt-ba)


Belvárosban dolgozom, az autó az utcán parkol. Nem törték fel, de tolatásokból, koccanásokból stb. adódó balesetek vannak rajta- az autós gyermekülés senkit nem érdekel.


Sok kisgyermekes ismerősöm, munkatársam van- soha senkitől nem hallottam, hogy csak autós ülésért feltörtek volna kocsikat- még a felsőbb kategóriás flottás céges autókat sem.

2014. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyet még én sem hallottam, hogy gyerekülés miatt törtek volna fel autót.

Én csak komplett autó lopásokról tudok. Az utcánkban pl. elég sűrűn lopnak el autókat, de azt viszik mindenestül.

Egyik ismerősünknek két éven belül két céges autóját lopták el a házuk elől. Pedig csak középkategóriás skodák voltak.

2014. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azért nincs sok esély rá. Furak a tolvajok.. ugyanennyi értékű laotopert, telefonert simán megcsinálják. De biztos túl feltűnő egy gyerekulest kilopni és elmenni vele :))) ráadásul nagyon nagy szivtelensegre is vall.. bár a többi hasonló tett is
2014. júl. 9. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem nagyon állnak neki a gyerekülést kiszerelni, mert azért az idő, amíg kicsatolják, kifűzik az övet. Ha meg isofixes, akkor szerintem már ott megáll a tudománya a tolvajnak, hogy megrántja az ülést és nem jön. Nekünk egy Römer és egy BeSafe van a kocsinkban, szerencsére eddig senkinek nem kellett. Bár bírósági dolgozóként láttam már jópár dolgot, igazából a gyerekülés lopáson sem lepődnék meg.
2014. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!