Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem néz rám a babám ha...

Miért nem néz rám a babám ha szólok neki? 6hetes lesz szombaton

Figyelt kérdés
Ha szólnak neki és beszélnek hozzá, mindenkire figyel csak rám nem. A kiságyba is szépen nézelődik, a tv-t is nézegeti, de az ujjamat nem követi. Baj lehet?
2014. júl. 9. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
NE nézzen TV-t, még hónapokkal később sem. Ezzel csak ártasz neki. De 6 hetesen még nem néz tudatosan. Csak arra reagál, ami éppen akkor érdekli.
2014. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pici még ehhez. Ne nézzen tévét, inkább játszatok!
2014. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ujjadat nem követi a 6 hetes baba? :D talán mert pont nem érdekli...

te meg nem is vagy külön neki, ő még azt hiszi, hogy te is ő vagy, majd a szeparációs szorongásnál fog ráeszmélni, hogy te egy külön személy vagy, nem hozzá tartozol.

6 hetesen már az tök jó, hogy nézelődik... mondjuk nem pont tv-t kéne

2014. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici ehhez.
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem pici hozzá, fiam 5hetesen 10vendég közül megkülönböztetett akárki fogta az ölében engem követett a szemével ahogy jöttem mentem, tálaltam stb.
2014. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert 6 hetes!!
2014. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!