Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami olyan "védőeszköz",...

Van valami olyan "védőeszköz", amit a számítógépre lehet rögzíteni, hogy a gyerkőc ne kapcsolja ki állandóan?

Figyelt kérdés
Sajnos már többször is megesett, hogy a nagyok éppen mondjuk iskolai feladatot írtak és a kis 16 hónapos húguk kinyomta a gépet...természetesen törlődött az egész.:(
2010. jan. 7. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Nekem is jól jönne. Valahová fel kell/kéne rakni a gépet ahol nem éri el.
2010. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajna a földön van és nehezen megoldható, hogy feljebb kerüljön (helyhiány). Akkor megpróbálom róla leszoktatni :)) Köszi a választ!
2010. jan. 7. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs! Viszont az adatvesztés ellen jó a szünetmentes! Ha kinyomja is a gépet, nem "száll" el amit akkor írtok!
2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekünk bevált:

géppel megegyező színű szigetelő szalaggal ragaszd le a gombot. te be tudod majd kapcsolni, de a pici nem látja, és nem birizgálja a fantáziáját. ugan ez működik nálunk a tv-n lévő gombokkal is, nem látja és nem piszkálja. egyre figyelj: a baba ne lássa amikor leragasztod, mert akkor tudja hogy le is lehet szedni. Kíváncsi vagyok beválik-e nektek is, majd írd meg: Dia

2010. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez jó ötlet, hogy le ragasztod a gombot

mi úgy oldottuk meg, hogy habtapiból összeraktam egy barikádot, igazából sohasem játszott a habtapival, most sem érdekli, nem piszkálja

de ha látná újból a gép villogását, akkor tuti kinyomná a gombot :)

2010. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani,h a számítógép gombját megnyomva mi történjen:semmi;rákérdezzen;kikapcsoljon.Nekem úgy van beállítva,h nem csinál semmit,és Windows Start menüjénél kapcsolom ki.A bekacsolás természetesen ugyanúgy működik.
2010. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, kipróbálom a ragasztást! Sajnos habtapink nincs, de a barrikád nem működne, mert most van épp a "mindenre kíváncsi vagyok!" korszakban :) A számítógéphez nagyon béna vagyok, max. annyi megy, hogy ki-bekapcsolom meg a szövegszerkesztés :)) Leírnád, hogy hol kell beállítani? Előre is köszi! Minden választ köszönök!!!!
2010. jan. 7. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult-a Start menüben találod-,->Energiagazdálkodási lehetőségek->Speciális-nálam felül balról a 2. fül-->"Amikor megnyomom a számítógép be/kikapcsoló gombját" szöveg alatt a legördülő menüből kiválasztod,h "Nincs művelet",alul ráklikkelsz az "Alkalmaz",aztán az "OK" gombra.

Kikapcsolás ilyenkor:

Start menü->Kikapcsolás->Kikapcsolás.

2010. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy csak most jelentkezem, a gyerekek kisajátították a gépeket :))) Nagyon-nagyon köszönöm, már be is állítottam! Kedves Tőled, hogy ilyen részletesen leírtad ! :))))
2010. jan. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!