Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát tervezünk a párommal és...

Babát tervezünk a párommal és kb.10 nappal ezelőtt is voltunk együtt, de az ezt követő napokban is próbálkoztunk. Most vettem egy clearblue terhességi tesztet és 10 percen belül megjelent egy kb.2 hajszálvastagságnak megfelelő csík?

Figyelt kérdés
Ezt most értelmezhetem úgy, hogy baba van a dologban?Az utóbbi 1-2 napban fáj a medencecsontom, vannak reggeli és napközbeni rosszulléteim, szúr a hasam alja, fáj a gerincem és a derekam viszont a menzeszemnek 21-én kell megjönnie. Szerintem azért ezek a tünetek koraiak, viszont embere válogatja.

2014. júl. 10. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha 21.-én kell megjönnie KIZÁRT hogy most kimutassa bármilyen teszt.. Peteérés környékén jársz attól függ hány napos a ciklusod, de majd akkor tesztelj ha késik, ha nagyon türelmetlen vagy mensi előtt 2-3 nappal ESETLEG kimutatja. De 11 nappal előtte? Esélytelen
2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A menzeszem mindig 21 napra jön meg. Ezért sem akarjuk magunkat beleélni, nehogy csalódás legyen a vége.
2014. júl. 10. 20:41
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez még biztos, hogy nem az, tényleg kb csak most lehetnek a termékeny napjaid. A nemvárt mensi napján, max előtte 1-2 nappal tesztelj, addig tök fölösleges. A clearblue-val kapcsolatban egyébként már olvastam itt 1x-2x, hogy ilyen hajszálvékony vonal megjelent, nem szokott terhességet jelenteni, de nálad még korai is lenne, hogy mutassa.
2014. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ezért sem akarjuk magunkat belehajszolni, hogy hátha most sikerült. Valamilyen szinten én is korainak tartom a tesztelést és a rosszulléteket. Azért is érdekes nekem ez a teszt. Azelőtt egy két hónappal teljesen 100%-ig kimondható volt, hogy van baba a dologban a teszt is ezt mutatta. Menzesz elmaradása után teszteltem magam kb. 5 nappal. Ez után fordult a kocka kéthétre rá megjött az orvosom azt mondta, hogy spontán vetélés.
2014. júl. 10. 21:04
 5/21 anonim ***** válasza:
10 nap a beágyazódás, tehát 10 nappal ezelőtti aktust még nem mutatna ki. de mivel kb. ma van a peteérésed ezért nem valószínű, hogy akkor foganhatott, ma kéne próbálkoznotok és majd a nem vártkor tesztelni
2014. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
fel tudod tenni a tesztet?
2014. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szia az a baj, hogy akármilyen szögből fényképezem le a tesztet szinte nem is látszik a másik csík. Így kézben fogva kivehető, de képen viszont nem. Lehet, hogy akkor csak fantom csík? De akkor miért jelent meg 10 percen belül?
2014. júl. 11. 15:06
 8/21 anonim ***** válasza:
Színes a csík vagy szürke?
2014. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Clearblue terhességi tesztet vásároltam és azzal teszteltem. 10 percen belül megjelent a másik csík kb. 2 db hajszálvastagságnak felel meg. Jól kivehető volt a teszten annak ellenére, hogy egy vékonyka csíkról beszélünk. Viszont sajna akár milyen szögből fényképezem le képen nem látszik vagy maximum úgy, ha nagyon kinagyítod.


Ui: Természetesen színes lett a tesztcsík (Kék). Semmilyen színárnyalatba nem változott át.

2014. júl. 12. 13:50
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Testamed produkalt hasonlot a 14.dpo-n, csak azt szabad szemmel hatarozottan lehetett latni, igaz, valamivel idon tul. Sajnos a kek teszteknel ez elofordul, Clearbluenal us olvastam ilyet, illetve Testamednel nemcsak elvetve, hanem egesz sokat.. Nekem megjott, de ettol meg neked lehet, hogy pozitiv, erre is volt pelda az ilyen hajszalvekony 2. csikosoknal, ha nem is sok. Ha szetszeded esetleg es ugy lefotozod, talan jobban latszik. Kivanom, hogy baba legyen a dologban! Viszont a tesztelesed tenyleg korai. Nem mondom, hogy varj vele, mert nekem is hiaba mondtak, inkabb szerezz be tobb olcso tesztet, es a dragabbakat hagyd meg a kimaradt menstruacio utani 2-5. napra. Ird meg majd, hogy mi volt, szurkolok!
2014. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!