Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges? Ovuláció előtt 6...

Lehetséges? Ovuláció előtt 6 nappal és az ovulációt követő nap (ekkor éreztem középidős fájdalmat délután) reggelén voltunk együtt. Elképzelhető hogy van esély? Mert azt olvastam több helyen hogy utána már késő.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. márc. 14. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy lehetséges!


(Én pl kerek 1 héttel ovu után estem teherbe, előtte ugyanis nem voltunk együtt :) , mire képes a jó szex...

2010. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: minden nő akkor és csakis akkor eshet teherbe, amikor tüszőrepedés (ovuláció) után még él az érett petesejtje.


Ovuláció után egy héttel már 6 napja, hogy a petesejted elpusztult, ekkor tehát nem eshetsz teherbe, mert nincs, ami megfoganjon. Esetedben spontán vagy kései ovuláció történhetett.

2010. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan :) Egy spontán ovu a szextől, vagyis esély mindig van.
2010. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!Na lett babád?
2011. febr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!