Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, ha kilóg a gyerek lába...

Igaz, ha kilóg a gyerek lába a hordozóból nem vihetem autóval? Besafe vagy Maxi-cosi hordozót ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Az egyik bababoltban azt mondták mivel kilóg a lába már kinőtte és balesetveszélyes így autózni vele. A másik bababoltban azt mondták nyugodtam vihetem. Mi az igazság?

Vegyek nagyobb babahordozót -ezt a kettőt találtam legnagyobbnak- vagy várhatok amíg tud ülni és vegyek inkább 9kg-18kg gyerekülést?


2010. jan. 7. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez egy baromság. akkor növi ki a hordozót, hogyha a fejének a harmada fent kilátszik. a lába tök mindegy, akár törökülésben is ülhet. indexen van egy autósüléses topic, ott van egy csomó szakérto, kérdezd meg toluk nyugodtan.

a besafe tök jo, de nem fogod tudni elbírni, valami könnyebbet kéne venned.

2010. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kilóg a lába,akkor nem kötheted be menetiránynak háttal.Csak ennyi.
2010. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért

Gyerekülést akarunk nemsokára venni, de még ahordozót használjuk, csak nekünk is kilóg a lányom lába (10 hónapos és 9 kiló)

Addig is jó lenn, ha előre nézne.

Mincden hordozót be lehet köti menetiránnyal azonosan, mert mi nem jöttünk rá?

A fiam hordozóját anno 10 éve be lehetett, mi vagyunk a bénák?

2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénket nem lehet bekötni menetiránynak előre.
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hordozókat menetiránynak háttal lehet bekötni, az összes leírában is így szerepel. Egyébként úgy a legbiztonságosabb is. Nekünk besafe van 9-18 kgig...mondjuk az én lányom már tudott ülni mikor megvettük, kilenc hósan kapta, bár még nem volt kilenc kiló, mi azt 17 hósan értük el.

Én eddig a fej kilóg állásponton voltam amit az első válaszoló írt, mindenhol ezt olvastam. Most majd utánanézek amit az első írt.

az én lányomnak kilógott kicsit a lába mikor lecseréltük, de nem ült azért törökülsében.

2010. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiamnak is hamarabb kilógott a lába a hordozóból, mint ahogy ülni tudott volna. Mi használtan (7000.-) vettünk egy dönthető maxi cosi gyerekülést. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Teljesen jó a mai napig. Miután dönthető, akkor is bele tudtam tenni a fiamat, amikor már ugyan elérte a 9klót, de még nem ült önállóan. Kényelmes nagy.
2010. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, mindenkinek köszi. A problémém továbbra is, hogy hogyan autózzak a fiammal? Ha a hordozót nem köthetem be háttal, a gyerekülésbe meg nem tehetem, mert nem tud ülni mi a megoldás? A bababoltba mondták mindezt és egy 100eft os ülést javasoltak, de ez nekünk nagyon drága.
2010. jan. 8. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!