Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic 4-ben elfér egy...

Espiro Magic 4-ben elfér egy két éves gyerek? Vagy valami hasonló kocsit ajánlanátok? Az espirot lehet fektetni is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 08:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
2éves gyereknek illene már mennie.Én biztosan nem tenném bele kocsiba a babámat 2évesen. Nagyon sok ember rosszul van attól,hogy ha egy más félév feletti babát kocsiban lát...De te tudod.
2011. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lesz@rom hogy hogy vannak tőle mások.Még nincs két éves a gyerek,és főként az 5 hónapos babámnak venném,de ha néha olyan helyre megyünk akkor jól jön ha van egy könnyű kis kocsi amibe a nagyot is bele lehet tenni esetleg.
2011. márc. 7. 09:41
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az esetben ajánlanám a testvérfellépőkét...

Leszarhatod de ez a te trehányságodat mutatja,hogy még kényelmesebb beletenni a gyerkőcöt 2évesen a babakocsiba minthogy fogjad a kezét és sétáljál vele...Te Tudod.

2011. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Épp azt mondom,hogy főleg a kicsinek veszem!!!!!Csak van olyan hogy külön külön visszük a gyerekeket,mivel van 3 másik kocsi ez megoldható,de gyakran pl.alszik a nagy 12 és 3 között,amit kint sétálva-igencsak nehéz.
2011. márc. 7. 13:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyébként sokat sétálok a gyerkőccel!de azért még van hogy elfárad,mivel csak juniusban lesz 2 éves.Unatkozol????
2011. márc. 7. 13:52
 6/18 anonim ***** válasza:

Az espiro-ról nincs infóm, de nekünk chicco simplicity van, nagyon imádom, csak ajánlani tudom. Árban sem annyira vészes, mi 25-ért vettük újonnan. Rengeteg szempont szól mellette, nem sorolom fel a tulajdonságait, majd esetleg elolvasod a neten ha érdekel, de csak annyit mondok, hogy 5 fajta sportkocsink volt ebben az árkategóriában és messze ez a legjobb.

Tesók szempontjából is van pár előny (nekem 2,5 és 1 évesek):

A nagyobb is elfér benne, bár bekapcsolni már nem tudtam a biztonsági övvel ebben a téli anorákos időszakban, de nem is volt rá szükség.

Aludni is szokott benne (anorákban már kicsit szűkös, de mostmár úgyis jön a jó idő).

A nagyobb hátul rá fel tud lépni a bevásárlókosár vasára és kapaszkodik a tolókarba (a hóna alatt átnyúlva tolom ilyenkor a kocsit, és tartom őt ha esetleg egy zökkenő van), így nem kell külön testvérfellépő - persze jó súlyosak így együtt, néha nehéz tolni ha nem betonon megyünk.


Egyébként nálunk jellemzően betegség esetén ül bele, mert messze a doki és gyalog leszkadnék mire odaérünk (de nekem is volt már nem 1x, hogy beszóltak), vagy pedig ha éppen rohanunk valami fix kezdetű programra és így jóval gyorsabb mint ha ő is gyalogol...

van úgy , hogy jól jön ha a nagy is kocsizhat, még ha a séta is az általános közlekedési módotok. A kötekedőkkel meg ne törődj!

2011. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszi,megnézem!!
2011. márc. 9. 10:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég kedves első!Milyen hozzászólás ez?Képzeld vannak bizonyos élethelyzetek,melyek másfél éves gyereknél is megkívánják a babakocsi használatát.Képzeld nekem van egy hétéves, elsős gyermekem és reggel igen csak korán kellene indulnunk az iskolába,hogy a pici lassú tempójába beérjünk.Ehhez korábban kéne kelniük,a nagy pedig elég fáradt már így is,nem fogom ezért még korábban ébreszteni.
2011. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Bocsánat kérdező,hogy nem a kérdésre válaszolok,de durva volt egy kicsit!
2011. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld kedves első! A fiam 15 hónapos múlt és tegnap tette meg az első lépéseit. Sőt van olyan ismerősöm, akinek a gyerek 18 hónaposan indult el. Most akkor húzta volna magával?

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem belefér egy két éves és lehet fektetni is. Nekem nagyon tetszik, bár én egy használt Quinny Zappot vettem, mert minél kisebbre szerettem volna csukni.

2011. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!