Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs letapadva az izom...

Ha nincs letapadva az izom akkor is fáj a dévény torna?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj ill. nem feltétlen azért sírnak a babák. Egyébként az ő módszerük a masszírozás és nem a torna. Az én babámhoz már 4. hónapja jár Dévényis konduktor és olyan finoman és puhán dolgozik, hogy a Manóm sokszor a végére el is alszik. Az elején pityorgott mert sokszor elfáradt a "feladatoktól" viszont utána jó nagyokat aludt.
2010. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is DSGM-re jártunk, összesen 25 alkalom volt, és egy olyan alkalom nem volt, amikor ne sírt volna a kisfiam. Laza izomzat miatt volt rá szükségünk, leginkább csípőtől lefelé. És itt, ahol nagyon laza volt az izomzat, ott látszott, hogy fáj is neki.

De mindezek ellenére nagyon hasznos dolog volt, és nagyon látványosan fejlődött

2010. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem hogy miket tud a babád?

Nálunk is pont ua. a helyzett! Laza az izomzata,de mozgásilag jó,csak laza.

2010. jan. 8. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem már 4 éves a kisfiam, most már semmi nem látszik ebből.

egyébként az látszott, h megkésett a mozgásfejlődése. de így utólag ez sem volt vészes. na meg, h összecsomagolom őt, és meg sem nyikkan :) ha van kérdésed, nyugodtan írj nekem :)

2010. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :)

örülök neki hogy rendbejött!!!!!! :)


A dévényisünk szerint enyhén laza az izomzata, de mindent csinál már a babám :) kúszott, mászik, felüll, feláll, ide-oda mozog, még a tornáztatás előtt.

Annyira sajnáltam mikor sírt mert tornáztata a dévényis.

Azért mert spárgát tud csinálni a lábával azért miért vigyem? Hajlékony a lányka, 10 hónapos. Olyan nagy baj ?

2010. jan. 11. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor már abba hagytátok a DSGM-et? Az, hogy hajlékony, egyáltalán nem baj :) Tornász lesz :)

Ha már nem kell a torna, akkor az úszás nagyon jó még nekik. Mi is hordtuk a fiamat, de hasmenése lett utána, így felfüggesztettük. Nem rég nézelődtem gyerek úszás után, de valami iszonyatos árakat találtam :S Pedig arra muszáj lesz költenünk, mert nagyon jót tesz a laza izomzatú törpökkel

2010. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!