Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ferfi PC-izom torna! Valoban...

Ferfi PC-izom torna! Valoban hatasos a szexualis egyuttlet megnyujtasara? Valoban noveli az erekcio meretet es idotartamat? Van, akinek mukodik? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg kis merettel rendelkezem, ezert gondoltam legalabb a minosegen megprobalok javitani! Valoban hatasos ez a torna?
2010. jún. 14. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

A szexulis együttlét megnyújtásán az segít, ha amikor elmennél, gyorsan valami ronda nőre gondolsz.

No meg az is ha minden nap kivered :)

2010. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Erről még nem igazán hallottam, de próbáld ki, nincs veszítenivalód.
2010. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%

a pctorna segít elnyújtani a szexuális együttlétet(magyarul nem "mész el" el oylan gyorsan), én is csináltam tényleg hazsnos.

Viszont sztem se hossz méretbeli növekedést, se erekció javulást ne várj ettől.

neaggódj ez impotenciát NEM okoz!


ha kicsinek tartod a péniszed, javíthatsz rajta saját felelősségre h picit "fickósabb" legyen, keményebb és talán egy kicsit nagyobb.

itt nézz körül, és csak óvatosan! :)

[link]

2010. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Hali!


Bevallom őszintén, én nem hiszek ebben a jelq-s dologban, szakorvosok kifejezetten óvnak is ettől, bár szeméyl szerint nem zárom ki annak lehetőségét, hogy vkinél (akinek van kitartása, és nem adja fel a táv elején, közepén...) esetleg hatásos le7... O.o


A PC-(PuboCoccygeus)-izom--, azaz másnéven a KEGEL--torna nagyon hatásosnak bizonyult főleg a korai magömlés kezelésében. Az erekció méretét nem, időtartamát azonban növel7i, mert a barlangos testek ki és bejáratánál lévő izmok edződnek vele, és képesek hatékonyabb zárásra merev állapotban. Ez uaz, mint a nőknél a hüvelyfal rugalmassága, azt is karban lehet tartani szülés előtt KEGEL-tornával.



Kérdeznék azonban néhányat:

_ Hány éves vagy?

_ Milyen testalkatú vagy? Pocakot esetleg eresztettél? (Attól is látsz6 kisebbnek a pénisz...)

_ Megosztod velünk, milyen magas vagy és hány kiló? (BMI-index)

_ Miért nem vagy elégedett a méreteddel? Mekkora az a "kis méret" hosszra és kerületre?

_ Mi a baj a bránód működésével? Nem elég kemény, esetleg gyakran fordul elő, hogy lankad?

_ A fitymád mennyire hosszú? Mennyivel teng túl a makkod végén?

_ Volt már nővel szexuális együttléted? Rágörcsöltél, ill. izgultál alatta?

Egyébként önbizalomhiányos, izgulós természetű vagy?

_ Mennyire érzékeny a makkod? (Okozhat korai magömlést...)

_ Szenvedsz esetleg szenvedtél szabályozatlan ill. korai magömlésben?

_Dokinál voltál-e már vmilyen szexuális problémával?


_ Tudod, hogyan kell végezni a KEGEL-tornát?



Tudom, hogy kissé sok az indiszkrét kérdés,... bízom benne, hogy válaszolsz.

Van mód a segítségre! :-)


Üdv: EE

2010. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elozo valszolonak:

24 eves vagyok

vekony testalkatu

kb. 185 centi magas es 70 kg

a nemiszerveimet nyugalmi allapotban nagyon picinek tartom (nem dudorodik a nadragban),peniszem merev allapotban kb. 15 cm hosszu, atmeroje kb. 3,5 cm (kerulet kb. 11), nem tudom, hogy ez kicsinek szamit-e

izgulos vagyok es az onbizalmammal is vannak gondok(szerintem a meretem miatti aggodasbol fakad, mert egyebkent tisztaban vagyok az egyeb ertekeimmel, az atlagnal szerintem intelligensebb vagyok, kedves es normalis, sok lanynak tetszettem mar, de gatlasom miatt nehezen kozeledek felejuk)

nem tapasztaltam, hogy a makkom kulonosen erzekeny lenne

nincs kulonosebb gondom a peniszem mukodesevel

orvosnal nem voltam

a Kegel-tornarol interneten olvastam, nem tudom, hogy hatasos-e, de nem hiszem, hogy vesztenek vele


Bocs, hogy ilyen keson reagaltam!

2010. jún. 27. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Hali! :-)


De legalább reagáltál... :-)

Sokaknak még ez sem megy, 1xűen nem mernek megnyílni, ahogyan TE sem mertél,... de végülis megtetted, és a bátorságodat jutalom illeti "válasz" formájában. :-)



Testalkatod tökéletesnek mondható, azt mdod, kedvelnek a csajok, és a péniszed merev méreteivel akár többször is képes vagy a csúcsra hajtani a szíved választottját! De a csajok nem ezt nézik egy férfin, NEM A MÉRET SZÁMÍT, hanem A MŰKÖDŐKÉPESSÉGE! :-o

Egyesek azt mondják, kétféle pénisz különbözik nagyon egymástól: A vérpénisz meg a húspénisz.

_ A vérpénisz alapjaiban kis méretű, azonban mereven képes alapméreteinek, (hossz, vastagság) akár többszörösére is nőni, kerülete is jelentősen megugrik.

_ A húspénisz azonban alapból nagy méretű (hosszra és vastagságra is) ott az alig nő mereven néhány centit, éppen ezért nem ez itt a lényeg, s addig nagy vszséggel csajod nem lesz, amíg ezen agyalsz, mert megölöd a saját önbizalmadat!!! Verni fogod a fejed a falba, hogy "nem mered" mert az eszed azt beszéli be neked, hogy... "-- Nem szabad! Mi van, ha megszólítod?" Tudod, ha az ember vmiben bizonytalan, vmire nem tudja az egyértelműen biztos választ, elkezd képzelegni ("ősi magyar átok..." o.O), ahelyett hogy meggyőződne arról, hogy van-e alapja az aggodalmainak!?


Ha megkísérelnél megszólítani egy csajt... mi történ7?

1.) Kikosaraz, mert nem vagy az esete.

2.) Leáll veled beszélgetni vagy vmi,... később akár a bnőd is le7.


Az egy agyadkreálta ossstoba kifogás, hogy "mer a méretem...!" Fenét! Ez DUMA! :-o

SZEMÉLYISÉG, BÁTORSÁG, MERÉSZSÉG, TALPRAESETTSÉG! Csak ez számít!



Ha meg a lány már a bnőd, utána már lehet elgondolkodni a következő lépésen, a szexuális kapcsolaton. De a csaj, ha már szeret, akkor nem azt fogja folyton méregetni collstokkal, hogy mekkorka... (bár a te méreteid simán űberjók... (YESS!)) Persze, vannak felszínesebbek is, akik, ha meglátják és arról azt képzelik, "inci-finci", akkor röhögnek, éppen egy ilyen eset kapcsán osztottak ki a hszólók egy csajt, akinek nagyon tetszett egy srác, azonban elős blikkre túl kicsi vót neki. Csakhogy a kis dolgok is képesek NAAAGY MEGLEPETÉSEKRE! Figyeld csak...!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ha egy csaj felszínesen ítélkezik, az nem téged, hanem önmagát minősíti. Az a csaj nem érdemel meg téged, és csak értéktelennek éreznéd magad mellette, az okozna neked lelkiismeretfurdalást! Az igazi nő egészében értékeli a férfit, nemcsak szórakozni, játszani akar vele!



A KEGEL-gyakorlatok azonban erre nem jók.

Azok arra jók, hogy a nemi tevékenységek (vizelés, ejakulálás, székelés) működésében felelős PuboCoccygeus-t (PC), gátizomzatot edzzék mind a férfiak, mind a nők esetében. Egészséges férfiként magam is végzem naponta többször is ezeket a gyakorlatokat, és a magömlésemet jobban tudom ez által szabályozni. Éppen ezért ezt korai magömlés kezelésében tudom mindenkinek ajánlani, azonban önmagában ez sem segít, csak úgy, ha az ember veszi rá a fáradságot, időt és figyelmet, és kikísérletezi a szabályozását, ill. mindenekelőtt helyreállítja önmagában a labilis lelki egyensúlyt, uis, ha elveszíti a fejét az ágyban, s bepánikol, akkor képtelen megoldani a helyzetet, odafigyelni élvezet közben a magömlésére, így váratlan kellemetlen meglepetéseket okoz saját magának és a pánik miatt azonnal elkezd lankadni a cerka, s lelkileg összeomlik az ember.



Veled voltaképpen semmi baj sincs, csak annyi, hogy a félelmeidet sztem nincs akivel megoszd és aki segítsen neked ebben, és emiatt egyedül érzed magad, és segítségért kiáltottál.

Ezzel én is így voltam egy ideig. Addig nem mertem csajozni, amíg nem voltak barátaim, akikre mankóként számíthattam, arra az esetre, ha úgy érezném,... baj van! Ennyi hátsó, lelki biztonság sztem kell az embernek.

Figyeld meg! Akiknek semmi bajuk sincs, önbizalmilag rendben vannak, ők is társasan járnak el szórakozni! Ha vannak barátaid, akikre számítani le7, ha bármi történne, keresd a társaságukat! Menjetek el közösen szórakozni! Úgy sztem önbizalmad is több, s nagyobb lesz! :-o


Nem tudom, vannak-e barátaid, és köztük olyanok, akikkel beszélget7sz ilyesmi szexuális témákról!?


Üdv: EE

2010. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszt! Hasznos dolgokat irtal.


Igen, egyet ertek, a legtobb dolog fejben dol el es ha az ember hajlamos sokat agyalni, akkor konnyeden osszekuszalodhatnak a gondolatok a fejeben (igy sajnos mar en sem igazan tudom eldonteni, hogy tenyleg a nadragomban, vagy csupan a fejemben van-e a baj).


Nem igazan vannak olyan barataim, akikkel ilyesmikrol lehetne beszelni es sajnos egesz fiatal koromtol kezdve eleg sok olyan emberrel voltam korulveve, akik hajlamosak inkabb rombolni a masik onbizalmat, ahelyett hogy tamogatast nyujtananak...


A Kegel-tornara azert gondoltam, mert ha egyszer mar tenyleg kicsi(nek erzem) a peniszem, akkor legalabb egy kis minosegi javulast megprobalok elerni, hogy tudjak olyan meglepetest okozni, mint az altalad belinkelt esetben.


Koszi a valaszt!

2010. jún. 28. 14:05
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Nimi! (Nincs mit!) :-)


Hát igen... ha nincs kinek elmondani, az probléma. Így tényleg nem csoda, ha magadba fordulsz...

Márpedig ez az állapot így nem jó, és... (figyeld a refrént! :-) )

>> http://www.youtube.com/watch?v=gjSF4bP_Xj8



Abban tudok neked azonban segíteni, hogyha el akarod ill. akarnád mondani a félelmeidet, ha úgy érzed, meg akarnál és tudnál nyílni nekem, akkor írj rám >>priviben és add meg benne az MSN/SkyPE-címedet. Akkor tudunk beszélni és szívesen meghallgatlak! :-)


FEL A FEJJEL! Nincs semmi gond! :-)

Üdv: EE

2010. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kosz a biztatast!


Egyebkent par hete mar en is csinalom a Kegel-tornat, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy jol csinalom-e...

2010. jún. 29. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Értem.

Csakhogy a te bajodon a KEGEL-torna ˙ N E M ˙ F O G ˙ S E G Í T E N I ! ! !

Hiába a minőség, ha a kontroll hibás. És nálad több összetett probléma is van, AMIT NEM FOGSZ TUDNI EGYSZERŰEN KEGEL-TORNÁVAL ORVOSOLNI. Erről CSAK TE hiszed azt, hogy megoldja a problémát, én meg mondom, hogy nem fogja, akármivel is próbálod ezt bemagyarázni magadnak, mert ezt teszed. Kifogást kezdtél keresni, nehogy megoldd a problémát.

Klasszikus védekezési reakció, mert azt veszem észre, elbeszélünk egymás mellett, és kerülöd a megoldást, mész a saját fejed után A ROSSZ IRÁNYBA, te ugyanis NEM ismered a megoldást, míg én igen.


Te tudatalatt akarod érzésszerűen megoldani a problémát, itt azonban AKARATTAL KELL A BAJT MEGOLDANI, amihez majd a tudatalattid fog módosulni. Döntsd el, akarod-e a megoldást, vagy folytatod ezt az "elbeszélünk egymás mellett" féle kifogáskeresést!? Mert abból tuti nem lesz megoldás.



A segítségemet felajánlottam.

Ha élni akarsz vele, keress meg >>priviben!

Ha nem, akkor nem tudok rajtad segíteni, ahogy te se magadon!


Üdv: EE

2010. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!