Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megmarad-e rossz...

Szerintetek megmarad-e rossz élményként a babákban a Dévény torna?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt azokra, akik hosszabb ideig jártak a kicsivel és végigordította és sírta az egész foglalkozást. Én már 7 hónapja viszem a kisfiamat és már amikor belépünk az ajtón, felismeri hol vagyunk, azonnal bújik, menni akar, elkezd sírni. A végén meg úgy belefárad, hogy rögötn elalszik és csak hüppög. Vajon emlékszik erre a későbbiekben?
2011. szept. 17. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb.1,5- 2 éves koruktól emlékképek maradnak meg bennük, az, hogy most 7 hónaposan nagyon fél, sír azt el fogja felejteni! :D


Meddig kell még járnotok?

2011. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem én is, hogy nem marad meg bennünk rossz emlékként. Én 2 hónapos kora óta viszem minden héten egyszer, (most 7 hónapos) végig üvölti a tornát. Szegényt annyira sajnálom, ahogy a nagy kék szemeivel néz rám, mintha segítséget kérne :-(((((((
2011. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából már 10 hónapos a kisfiam, (előtte is vittük az sztk-ba csak nem sok eredménnyel, azért váltottunk) és addig kell járni, amíg el nem kezd mászni. Szerencsére már látom a végét, egyre aktívabb az elmúlt időszakban. De ezek a hónapok ha konkrét emléket nem is hagynak, biztos hogy befolyásolják valamilyen szinten, gondolom én.
2011. szept. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!