Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek maszo, tipego babaja...

Akinek maszo, tipego babaja van, ti mivel mossatok fel a padlot/ kovet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Felmosóronggyal.
2014. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanazzal, mint mielőtt megszületett a gyerek... és miután már nem mászott, akkor is: Mosószeres (mikor milyen) meleg vízzel.
2014. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajaxot teszek a felmosovodorbe. Havonta egyszer hasznalok egy pici domesztoszt! Vagyis igy csinaltam mielott gyerek lett volna is, amikor kuszo-maszo volt is es most is h mar szalad. :-)
2014. júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mosódióra öntök forró vizet és azzal, vagy Chicco játék fertőtlenítővel (elvileg ezt még ha megissza a gyerek sem lesz nagy baja tőle) Nagyon ritkán (amióta rendszeresen nyalja a földet és úgy megy mint egy csiga hagyja maga utána csíkot azóta nem is) Floraszepttel és utána mosódióval. 2 naponta porszívózok , 3 naponta felmosok (szőnyeg, kő, linóleum , parketta, nálunk minden van) :D
2014. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A lányom fürdővizével.
2014. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Fürdővízzel én biztos nem mosnék fel, azért az már piszkos, kakis, pisis. Elvégre ez kúszó mászó gyerek, tehát még bőven nem szobatiszta, így a fürdővízbe is simán pisil ha kell, és ohatattlan, hogy a fenekéről kaki vagy krém kerüljön a vízbe, amit utána fel nyal a földről?! Még a WC-t is ívóvízzel húzzuk le, ne hogy már pont a felmosáshoz ne használjunk tiszta vizet egy kuszó-mászó babánál.
2014. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Enyhe Domestoszos forróvízzel! Párom utálja a 10hós fiunk miatt,de nem nyalja fel a padlót ,szóval nem lesz baja tőle,fertőtleníteni is kell a padlót(parketta). Különben is ezt akkor csinálom amikor alszik :)
2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves extra mániákus tisztogató 6-os!

Képzeld, én miután felmostam a lányom fürdővizével, még a wc-t is ezzel öntöm le.

Nem vagyok csodabogár, nagyon sokan tesznek így akik spórolni kényszerülnek.

Képzeld, a 21 hónapos lányom még soha egyszer nem volt beteg, ellenben az agyonsterilizált környezetben tartott, nulla immunrendszerrel rendelkező gyerekekkel.

Akkor már az agyad is eldobod, ha még azt is megírom, hogy kutyánk is van a lakásban :)

2014. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi értelme piszkos vízzel felmosni?????? A fiam fürdővízével öntjük le a wc-t, ezzel nincs probléma, mi is spórolunk, sőt még kutya is van a lakásban, ezzel sincs probléma. De , hogy pisis kakis vízzel mossak fel azzal van. Azért mosok fel , hogy tisztaság legyen, nem azért hogy az ott lévő koszt szétkenjem. 9 hónapos a fiam sosem volt beteg, nem gondolom, hogy tisztaságmániás lennék, de azért van határa mindennek.
2014. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!