Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik liberot használtok...

Akik liberot használtok tudtok a libero club létezéséről?

Figyelt kérdés
Szóval minden csomag pelenka belsején van egy kód amit fel kell tölteni a libero honlapján és utána ajándékokra be lehet váltani. Csak mert mi szinte a születésétől kezdve azt használtuk, de már tíz hónapos volt mikor erre rájöttem :), így egy csomó pontot elvesztettünk. Gondoltam hátha más sem tud róla ne járjatok így mint mi. :)
2014. júl. 12. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elég gyorsan regisztráltam, jó sok pontom összegyűlt, klassz cuccaik vannak, már vagy 2-3-szor is rendeltem tőlük. :)
2014. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még róla. Köszi :)
2014. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Akik ilyen pontokat gyűjtötök, ti gyerek előtt is azok a DM-kártyás, Smart-kártyás csajok voltatok, vagy csak ilyenkor jön rá az emberre a gyűjtögetés?
2014. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak Dm kártyám volt, és jól is tettem a pontgyűjtögetést, mindig volt annyi pontom, hogy 15-25%-os kuponokat váltsak és olcsóbban vásároljak. :)

A libero-nál a kódot beírod az oldaladra, gyűlik a pontod, és ha már van elég, rendelhetsz törlőkendőt, játékokat, könyveket, kistányért, kanalat, zárható tetős poharat stb.

2014. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt előtte DM, Rossmann, Tesco és Supershop kártyám.
2014. júl. 12. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó, azt hittem, hogy a gyerektől ez történik az emberrel:D
2014. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a gyerektől történik, de ha amúgy is ezekben a boltokban vásárolnék akkor miért ne adjam oda a kártyát is ha hasznom van belőle. :)
2014. júl. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!