Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnali visszaaltatásban...

Hajnali visszaaltatásban segitség?

Figyelt kérdés
Kisbabám fél hatkor kel minden nap és nincs mese játszani kell vele....tud esetleg valaki valamilyen tippet hogy hogyan lehetne kicselezni hogy visszaludjon?gondolom ha napközben többet alszik és felkeltem még nyügibb lesz ...aki esetleg tapasztalt anyuka tud valami okosat....?vagy ez a kisgyerekes anyukák sorsa:)?
2014. júl. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mese, játszani kell vele.
2014. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is korán kelt, 6 hónapos korától, 1,5 éves koráig 5:35-kor, szinte percre pontosan. Mindegy hogy este mikor feküdt le, reggel akkor is kelt, sehogy sem tudtam visszaaltani. Most 22 hónapos, 6-7 között kel, már a 6-nak is örülök, hát még a hétnek! Ez van:)
2014. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltunk hónapokig. Eddig én is kezdtem a napot vele, de rájöttem, hogy ilyenkor még fáradt, mert bár mosolygott meg minden de fél óra múlva már tiszta nyűgös volt. Nemrég úgy csinálom, hogy ilyenkor kicserélem a pelust, ha rég evett megetetem és berakom magam mellé az ágyba középre és ha élénk kicsit "beszélgetek", mókázok vele, ha elálmosodik, akkor cumi be és simogatom az arcát, hátát, odabújok hozzá, míg el nem alszik, aztán én is elalszok, néha ez tíz perc, néha fél óra. Remélem hosszú távon is beválik, még egy órát tudunk így aludni. Esetleg próbáld ki.
2014. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos érdekes módon kisbabám a mi ágyunkban egyáltalán nem akar aludni ....csak sikongat...szerintem azért mert soha nem altattam ott csak a saját ágyában ....de azért köszi a válaszokat
2014. júl. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!