Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedden volt 7 hetes a bébim,...

Kedden volt 7 hetes a bébim, de én nem tartottam egyszersem pólyába? Lehet ettől gerinc ferdülése?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor eszembe jut hogy lehet rosszat csináltam vele.Ajánlották hogy ne tartsam pólyába mert kötöttek lesznek az izmai,mostanra meg már olyan aranyosan és intenzíven mocorog hogy nem hinném hogy tetszene neki a pólya.Ti hogyan neveltétek/nevelitek a picibabátokat?Lelki furdim van ez miatt!Vagy rakjam pólyába?Véleményekre lennék kíváncsi és tanácsokat is szívesen olvasnék!
2010. jan. 7. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba pólyába rakták,tavaszi baba így estére ruci + kókuszpólya volt.Szóval az első pár hétbe csak alváshoz használtuk és ennyi. Semmi baja nincs neki.
2010. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nalunk a korhazban se raktak polyaba. itthon se, semmi baja :) az ismeroseim kozott se hasznalt senki polyat.. ne aggodj!
2010. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem tetted pólyába, most minek tennéd? Attól, hogy nem volt abban, semmi baja nem lesz. A legtöbb kórházban se abban vannak a babák. Nekem 4 gyerekem van, közülük csak a nagy volt a kórházban pólyába rakva, de őt is kiszedtem belőle ahogy haza értünk. Egyiknek se nincs baj a gerincével.
2010. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt pólyáztam, én praktikusságból, nekem jobb volt úgy megfognom!

Ennyi idősen már nem is tudod pólyába tenni, mivel már kicsi neki, s nem szokta meg.

Nem kell tartanod, hogy gerincferdülése lesz, miért is lenne? Én ezt még sosem hallottam. A mai kor divatja a rugdalózó, régen sokkal egyszerűbb volt a pólyázás, mindig melegen tartotta a babát, illetve tartást adott neki, nem kellett annyira tartani!

2010. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm a válaszokat,hihetetlenül megnyugodtam,de komolyan mondom!!!!

Mindenkinek jó babázást!!!

2010. jan. 7. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam pólyát. Semmi baja a lányomnak. 3 hónapos.
2010. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a korházban csak 4 napig volt rajta polya - ő volt az első aki nem kérte a polyát - ja az első egy hétben nem volt polyában az inkubátorban volt, és ez után volt 4 napig benne- itthon nem is használtunk polyát.

semmi baja nincsen :)


jo egészséget nektek

2010. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek is a választ!!!!:-)))))

És nektek is jó egészséget!!!

2010. jan. 7. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron született,meg is fött volna szegény,ha pólyába rakom. A kórházban is csak plédben hozták-vitték,de a kórteremben rögtön levettük,nagyon meleg volt. Úgyhogy sose volt pólyában,csak simán a ruhájában az ölünkben. 6 hós,semmi baja.
2010. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!