Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apuka megy Gyed-re? Ismertek...

Apuka megy Gyed-re? Ismertek ilyen családot? Hogy oldják meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen.

Apuka otthon "dolgozik"(tervrajzokat készít),anyuka meg műszakozik.Teljesen jól működik.Fél éves kor után mehet az apuka gyed-re.

2010. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mintha anyuka menne. Mire gondoltál amúgy? Hogy mennyi idős kortól lehet, vagy ilyesmi? Ismertem ilyet, de náluk már lejárt a gyed. Kérdezz konkrétabban és ha nem tudom a választ, szívesen megkérdezem!
2010. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az első félévre tgyás jár és azt anyuka veheti igénybe.
2010. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy hogyan lehet feldolgozni? Apuka vállalkozó, sokat van itthon, nekem viszont vissza kellene mennem, mert csak most ajánlanak vezető pozíciót és kell a pénz. Csak nem tudom, hogyan tudom itthonhagyni a picúrt.
2010. jan. 8. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk is ez a helyzet. Februárban megyek vissza dolgozni a Tgyás letelte után. Én is vezető pozícióban vagyok és így sokkal jobban jövünk ki anyagilag. Biztos nehéz lesz, de mag fogjuk oldani.
2010. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha apuka vállakozó, nem mehet gyedre! Max gyesre. Ha mégis gyedre menne, akkor szüneteltetnie kell a vállalkozását.
2010. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vállaLkozó
2010. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vállálkozó, Bt-je van, így elmehet. Csak a maga ura, így értettem.
2010. jan. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!