Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós baba kaphat már tejet?

11 hós baba kaphat már tejet?

Figyelt kérdés
A babám 3 hét múlva lesz 1 éves. Jelenleg tápszeres, és 1 éves korától tervezem neki bevezetni a bolti tejet. Az jutott eszembe, hogy az a 3hét sokat számít? Mármint akár már elkezdhetném neki adni most is a bolti tejet? Vagy várjam ki még azt a 3 hetet? Lehet baja ha 3 héttel hamarbb kezdeném el? Köszönöm.
2014. júl. 14. 09:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőnk, hogy tejet betöltött egy évtől legelőbb. Egyes tejtermékeket, pl. sajt, betöltött 8. hónaptól. Én nem kísérletezem, voltam laktózérzékeny, így nálam szóba sem jöhet, hogy egy évnél előbb kapjon tejet. Mi kivárjuk a másfél évet is. Ehelyett rizstejjel készítek egyes ételeket a leányzónak és imádja.
2014. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!