Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény Anna elérhetőségét...

Dévény Anna elérhetőségét szeretném? Személyesen hozzá szeretném vinni a kisfiamat, akkor hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 14:57
1 2
 11/20 anonim válasza:
Sziasztok. Had kérdezzem meg, hogy mennyibe kerül egy-egy kezelés? Nekem a koraszülött kislányomnak mondták, hogy szüksége lenne rá. Felhívtam az alapítványi irodát, ott annyit mondta, hogy zuglóban a Negyedi Viktóriát vagy László Zsuzsannát keressem és kaptam egy-egy telefonszámot. Próbáltam keresni őket, de gondolom dolgoznak és nem vették fel, sms-t küldtem. Csak szeretnék felkészülni, hogy kb. mennyibe kerülhet egy kezelés? És azt is ők megmondják hogy mennyire lesz szükség? Valaki esetleg Zuglóban járt valakihez? Esetleg van olyan aki házhoz jön?
2015. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor mi jártunk, akkor 5000 Ft volt egy egy órás kezelés, de azóta szerintem emeltek, mert az alapítványnál is emeltek. Negyedi Viktória jó. Ők nem mennek házhoz, a lakásukra kell vinni a babát. Házhoz kimenőset is tudok, de ő nem csak Dévénnyel dolgozik, azt is alkalmazza, Dévény Annától tanulta, de kombinálja Katona módszerrel is. Ő is jó. Ő szerintem 4000-ret kér még mindig. Budafokon lakik, nem tudom kimegy e Zuglóba. Esetleg privátban megadom az elérhetőségét, ha szeretnéd és nem zavar, hogy nem tisztán dévényez. Hozzánk addig járt ő, míg nem jutottunk be Negyedi Viktóriához, utána már csak Vikihez jártunk.
2015. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
73%

Tisztelt 2/12-es válaszoló! Dévény Anna nemcsak a bennfentes gyerekeket vizsgálja meg, hanem mindenkit Ő vizsgál. A vizsgálat nemhogy 20-30 ezer forint, ez rágalomnak minősül. mint mindig, jelenleg is ingyenes!! Ez rosszindulatú bejegyzés!! A Dévény Anna Alapítványnak mindig is a legrászorulóbbak voltak a legfontosabbak és most is azok. Mindenki gondolja meg, hogy kit rágalmaz. Felelőtlen gondolkodással tisztességes emberek becsületét sérti. Ne irkáljon senki valótlanságokat, amelyek becsületsértésnek felelnek meg!!

A Dévény Anna Alapítvány dolgozói

2015. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kettes és 12-es válaszoló vagyok, aki pontosan azt írta le, hogy Dévény Anna vizsgál meg minden gyermeket. A vizsgálatért 2013-tól pénzt akartak kérni, mert nehéz helyzetben volt az alapítvány, de nyilván nem 20-30 ezret. Nem írtam ilyet és az a rágalmazás, hogy ilyen hangnemben kommentáltad a beírásokat! Mi is lesz így a véleménye az ide tévedőknek az alapítványról? Az, hogy ideggyenge emberek dolgoznak ott. Pedig nem így van, csak az egyik irodai dolgozó és egy-két gyógytornász ilyen, a többiek rendesek és szívüket-lelküket kiteszik. Szóval te járattad le saját magad az intézményedet, megérdemelnéd, hogy megváljanak tőled!!!!!!!!!
2015. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja és azt ne mondd, hogy nem ismerősök puszi-pajtások járhatnak kezelésre Dévény Annához. Mindenki nyilván nem jàrhat hozzá. A kérdező kezelésre szerette volna hozzá vinni a gyermekét és én is ezétt írtam., hogy úgyis ő vizsgálja meg, a töb it megbeszélték azóta biztos. Komolyan én két gyermekemmel jártam az Alapítbányhoz, de most a gyomrom kifordul, hogy ilyen emberek dolgoznak ott, akik az értő olvasás teljes hiányával küzdenek!!!
2015. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*többit, alapítványhoz
2015. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 brokenbone válasza:
kár, hogy azt állította, ő meggyógyítja a cp-s gyermekeket. szerintem a vége felé már nettó bele bolondult a nagy bennfentességbe meg szakmaiságba. ja és lenézte a konduktorokat. egyáltalán volt valami szimpi vonása is?
2017. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztosan több szimpi vonása van mint neked, te agyhalott.
2017. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 brokenbone válasza:
húúha.
2017. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Végül eljutottatok valakihez?
2021. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!