Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves gyereket lehet már...

Fél éves gyereket lehet már normális babafürdetővel fürdetni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik a normális babafürdető?

Mire gondolsz?

2014. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Gyogyszertarin kivul massal akarod furdettni?

Mert ha igen, akkor elarulom en pl soha nem hasznaltam gyogyszertarit, csak sima baburdetot, gabit, niveat stb. Ilyeneket. Masfel eves es mai napig ezeket hasznaljuk.

Nyugodtan hasznalhattal volna mar hamarabb is ilyesmit. Msr ha arra gondoltal amit irtam.

2014. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy a kettes írja! Utálom a gyógyszertárit.
2014. júl. 15. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet jol irtam megis lepontoztak a nagy eszlenyek akik a velemenyuket ki nem fejtik. Ertelemszint meg van. Pedig nekem sikerult eddig megvalaszolnom ertelmesen. Na nem baj. :-). Oruljetek. :-)

Kerdezo hasznald nyugodtan a sima babafurdetoket. :-).

2014. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem használtunk gyógyszertárit Nivea Baby fürdetőt vettem majd Babe fürdetőt,mivel a víz sokkal jobban szárította ahova elköltöztünk.
2014. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Első perctől kezdve hippes fürdetőt és testápolót használok a kisfiamra. Nagyon szép a bőre védőnő is megdicsérte. Ha utánna olvastak mi van a gyógyszertári fürdetőben, rájönnétek hogy különb fürdetőben lehet a boltban vásárolni.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!