Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valakinek baba...

Született valakinek baba 2009. 03.26-án vagy annak közelében? Esetleg Fehérváron? Mi van velük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
03.21. Mire gondolsz? A babákkal mi van, vagy az anyukákkal?
2010. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 03. 24-én született. Múlt hét vasárnap felállt. Nagyon aktív minden érdekli. :-)

2010. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindkettő érdekel én lányom is olyan mint egy duracell nyuszi 12 órából 10-et mozog és múlt szombaton felállt ma már kompozott és támaszkodva sokáig áll és tett előre 2 lépést meg oldalra is kajálás alvás is érdekel...
2010. jan. 8. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányaim április 6-án születtek. 5-5,5hónapos koruk óta másznak, illetve 6hónapos koruk után nem sokkal már felültek. 6,5hónapos koruk óta állnak. Pár napja megtesznek 2-3lépést önállóan. Bútorokba kapaszkodva pedig már körbejárják a házat. A kúszás kimaradt az életükből, de ez nem befolyásolta őket semmiben.

Kb 8-8,5kg körül vannak és 72-73cm-esek. Enni tejtermékek kivételével mindent esznek. Nappal kb 5x és még éjszaka is esznek legalább egyszer. Reggei, vagyora és éjjel tápszer a menü. Inni sokat isznak, de csak vizet adok nekik. Mindkettőnek 2foga van,ami 8hónapos korukban jött ki. Már nagyon szépen eljátszanak egymással. Sokat gagyognak és "kiabálnak". A legtöbbet mondott szavak: ba-ba, tá-tá, ma-ma. Az egyikük tud már pá-pá-t is inteni, de még nem tudatosan.

Remélem mindent leírtam amire kíváncsi lehettél :) Ennyi jutott hirtelen eszembe :)

2010. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!