Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák,15 hónapos kisfiunkkal...

Anyukák,15 hónapos kisfiunkkal nyaralni készülünk, nem akarok itthon hagyni semmit, miket vigyek neki?

Figyelt kérdés
Belföldön 4napot fogunk eltölteni egy elméletileg bababarát szállodában...
2014. júl. 16. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ruhát kicsit többet, mint amit otthon 4 nap alatt általában elhasznál. Legyen közte melegebb ruha is, ha rosszra fordulna az idő.

Pelusok, ápolási szerek, amit használni szoktatok, ha tudsz akkor mini kiszerelésben. Törölköző.

Takarója, vagy játék amivel aludni szeret.

Tápszer, cumisüveg (ha már nem szopik)

1-2 kedvenc játék, ami a kocsiúton is életmentő lehet.

2014. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj végig egy napotokat, hogy miket használsz. Írd össze és akkor biztos nem hagy otthon semmit. Vigyél lézcsillapítót, lázmérőt.
2014. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ruhát jó bőven, pelenka, törlőkendő, fürdető, naptej, tápszer, bébiételek, alvós játék, egyéb játékok, mesekönyvek,ha van kispárnája, kistakarója amivel szeret aludni, lázcsillapító, sebtapasz.
2014. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 hós kisfiúnkkal 2 hete nyaraltunk külföldön, most balcsin vagyunk szóval rutinos pakolónak érzem magam.

Én átgondoltam egy napját és elkezdtem irni h miket használunk reggel óta.

Ruha evidens, tányér-kanál-cumisü, tápszer-tejital-tejpép stb... kellékek pelenkázáshoz, fürdéshez, kiruccanáshoz, strandoláshoz. Amik plusz dolgok: gyógyszer, naptej, nasi az útra és sétákhoz, fürdő pelus, strand törcsi, takaró(k), ágynemű

2014. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2014. júl. 17. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!