Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszitsem el 2 hetes...

Hogyan keszitsem el 2 hetes babamnak a filteres köménymag teát, hány ml szabad megigyon?

Figyelt kérdés
Görcsei vannak ,és szerintem szorulása is,hiszen egésznap csak pisit találtam a pelusban, de lehet hogy ez normális mivel 2 hetes és még pici :) nem kínosan,de fáj neki a hasa , a tea elkészitését megköszönném ha leírnátok köszönöm

2014. júl. 17. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
teázás előtt inkább óvatosan próbáld masszirozni a hasát. A kis lábait összefogva a hasa felé tolni. De az is lehet, hogy az esti melegvizes fürdés rendbe teszi a hasát:)
2014. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,és teát még nem szabad adnom neki? :)
2014. júl. 17. 18:46
 3/9 A kérdező kommentje:
azt pedig nem ertem,hogy eddig mindig volt neki napi 3-4 aranysargas turos pelusa amit talaltam,es ma sehol semmi :((
2014. júl. 17. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz a köményteával, mert nekem még jobban görcsölt tőle a babám. Nem minden babánál válik be.Próbáld ki inkább az espumisant, az infacolt vagy a biogaiat.
2014. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki, egy filter 2 főzésre elég, gyenge legyen. Annyit adsz neki, amennyit megiszik. Nekem is 2 hetes a kicsi, nem issza meg. Valóban nem minden baba szereti.
2014. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cseppeket is kipróbálhatod, de egyelőre a tea jó. Anyatejes babának nem kell mindennap székletének lennie, emiatt ne aggódj.
2014. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen nektek a valaszokat, a babamnak nem izlett a tea igyhat egy kortyot sem ivott meg es elkezdett sirni :) csak a tejcsim kellett neki ,mar volt szeklete, mert megmertem a popsijanal a lazat,es az megindithatta neki,mert gorcsolt eddig,mostmar az apukajaval jatszik es semmi görcs :)
2014. júl. 17. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, azt nem a baba issza meg, hanem te, ami majd a tejedből átmegy! :) Amúgy vigyázz vele, mert nagyon felfújhatja a picurt.


De: masszírozd a hasát körkörösen (ha szembe vagy vele, a neked bal oldalt kezded a köldök vonalában, majd jobb oldalt folytatod lejjebb), tegyél rá meleg pelenkát (pl. átvasalod), finoman felnyomogatod a lábát a hasához, úgyis távoznak a gázok.

2014. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babát még ne teáztass, felfújja, bánthatja a pocakját. Inkább a tornáztasd: simogasd a hasát óramutató járásával megegyezően, emelgesd a lábait.
2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!