Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nyúlt a babátok a...

Mikortól nyúlt a babátok a játékok, tárgyak után?

Figyelt kérdés

6 hósak leszünk, még mindig semmi.. amit a kezébe adok, szépen megfogja, szájába veszi, nézegeti, két kézzel, de nem nyúl a játszószőnyegen a lelógó játékokért sem, és ha odahajolok fölé és mutatok neki bármit, akkor sem érdekli.

megyünk neurológiára jövő héten, de érdekelne, kinek mi segített, akinek ezzel gond volt.


2014. júl. 18. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam a babanaplónk szerint három hónaposan! Ő nagyon eleven, kíváncsi, és érdeklődő ( most föleg 10 hósan), és nagyon hamar csinált mindent! De nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne, hogy nem nyúl a tárgyakért. Védőnő mondta a vizsgálatot?
2014. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 hós elmúlt mikor először nyúlt a tárgyakért, de 4 hónapos szerette kifejezetten a játszószőnyegét. igaz nála mindig korrigált kort kellett néznünk, mert 3 héttel korábban jött.
2014. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
védőnő már három hónapos korában el akarta küldeni, csak én még vártam, mert 5 héttel előbb jött. de már fél éves lesz és még mindig semmi.
2014. júl. 18. 18:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hónapos korában.
2014. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 hónaposan, 5 hónaposan már elvette a cumisüveget és ivott egyedül.
2014. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában, még esetlenül ugyan, de nyúlt a játékok után. 3 hónaposan látta a védőnő, azt mondta, hogy egy hónappal a kortársai előtt jár, mert ezt 4-5 hónapos kor között vizsgálják.
2014. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos kora között valamikor
2014. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan ugyan még esetlenül, de próbálkozott a játszóján a játékokért nyúlni.


https://www.youtube.com/watch?v=dH8-CMwhcVk

2014. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,sejtettem,hogy valami nem oké.. nekem még olyanokat sem csinál 6 hónaposan, mint a kedves utolsó kislánya a videóban 2,5 hónaposan..nagyon ügyes!

aggódom.

2014. júl. 18. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem aggódni kell, hanem cselekedni, hallgatni a védőnőre és orvoshoz vinni. Már három hónaposan is elvihetted volna, nem ők nélkül javasolták. Inkább vizsgálják egyszer többel mint eggyel kevesebbel és ne derüljön ki a baja.
2014. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!