Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos babátok felismeri...

19 hónapos babátok felismeri már az állatokat? Érdeklik a mesék, játékok?

Figyelt kérdés
A mi lányunknak általában minden vau-vau,kivéve a cicát,meg a mesekönyvébe ha kérdem hogy hol a tehén stb. akkor mutatja.De élőben,tévében általában csak vau-vau az állat.Mesét se nagyon néz,bár nem baj hogy nincs a tv-re tapadva,csak nem tudom hogy nem kéne-e lekötnie már.
2012. máj. 13. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislányom lassan 21 hónapos.Eddig neki is minden kukus(kutyus)volt.A könyvekben megmutatta amit kérdeztem tőle.Most kezd más állatokat is "megnevezni".
2012. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam egy evesenminden allatot felismert a konyvben,utogatta oket, de eloben nem ment neki. Az alap allatokat kb. 15-18 honaposan ismerte fel, most ket eves mult, a zsirafit, elefantot, macit, ilyesmit is megismer az allatkertben.
2012. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18 hónapos múlt a lányom, és rengeteg állatot megismer, utánozza a hangját, próbálja kimondani a nevét. Háziállatokat mind, de állatkertben is "boldogul".


Tv-t néz sajna, mivel a nagy is nézi néha, most már ő melléül. Rá van cuppanva a Micimackó és a Zelefántra. Képes lenne minden nap végignézni, pedig 1 órás.

A mesekönyv még csak mérsékelten köti le, inkább csak képeket néz, de azt se túl sokáig.

Játéknál meg nem tudom mire gondolsz. Szereti a baba játékokat is, meg a bátyja "nagyos" játékait is...

2012. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!