Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyelvöltögetés 7 hónapos...

A nyelvöltögetés 7 hónapos babánál lehet csak egy rossz szokás vagy neurológiai kivizsgálás kell?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik,mintha bohóckodna,de azért aggódom,mert ez epilepszia jele is lehet úgy tudom.
2010. jan. 9. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baja:)Nálunk mindig akkor van ez ha jön a fogacska.A nyelvével masszírozza:)
2010. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó,most éppen foga jön.
2010. jan. 9. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hónaposak vagyunk és csinálja de neki is most jön a foga.
2010. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Minden baba öltögeti a nyelvét. Ez normális, élvezi, hogy már tudja, a ti reakciótok meg tetszik neki. Öltögesd neki Te is, meglátod, utánozni fogja és még kacagni is fog miatta :)))
2010. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki ezen lovagol?már bocs..semmi baja a gyerekednek minden gyereknek van ilyen korszaka.

De ha megnyugtat vidd el dokihoz bár hülyének fognak nézni....már bocs.

2010. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hű,ez kemény kritika volt,de én már csak ilyen aggodalmaskodó anyuka vagyok.....
2010. jan. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!