Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó evő-rossz alvó, jó alvó-ros...

Jó evő-rossz alvó, jó alvó-rossz evő. Mindenkinél igy van?

Figyelt kérdés

lehet,hogy telhetetlen vagyok,de nem lehet a kettőt kombinálni(a jobbik fajtából)

kislányom mindent megeszik,de éjszaka sokat ordit.

a kisfiam pont az ellentéte,válogatós,viszont kicsinek is nagyon jól aludt.nálatok hogy van ez?


2014. júl. 19. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egy lányom van, ő 1,5 éves,de ő rossz evő és rossz alvó is.Akkor én szerinted mit mondjak?

Éjjel 5-10x kel,nyugtalanul alszik,kinlódik.

Enni meg örülök,ha egy nap megeszik egy kis levest vagy valamit. :(((

2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor szerencsének van.

Fiam kb 5 hós korától átalussza az éjszakát. Most 1,5 éves, 9-től 8-ig alszik.

És az evéssel sincs gond, elég szépen megeszik mindent.

2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó evő jó alvó volt mindig is,és ma is.
2014. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónapos a kislányom, 2 hónapos kora óta kínlódunk az evéssel, fél éves kora óta meg még rosszul is alszik. Gondolhatod... Én már teljesen kivagyok. Óránként felsír. Igaz hamar visszaalszik, de így is nagyion fárasztó. Szeptemberben születik a kisfiúnk, kíváncsi leszek vele hogy alakulnak majd a dolgok. Kitartást Mindenkinek!! Judit
2014. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Környezetemben leginkább a jó evő-jó alvó, rossz evő-rossz alvó párosításokkal találkozom. 15 hónapos kisfiam az utóbbi tábort erősíti...
2014. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mázli-babánk van, imád enni és jókat aludni. Érzem, hogy másodszorra nem lehet ekkora szerencsénk ... :)
2014. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 4,5 évesem rossz evő-rossz alvó, a 9 hónaposom jó evő-jó alvó.
2014. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor én az arany középutat képviselem.bár lehet,hogy egy jó alvást el tudnék cserélni egy kicsit kevesebb evésre
2014. júl. 19. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
1 éves lányom van, jó evő-jó alvó. mindent megeszik, 2 hónapos kora óta átalussza az éjjeleket. mint korábban írta valaki, én is pont attól tartok, hogy a 2. gyerkőc szöges ellentéte lesz ....
2014. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposom jó(sokat/mindent)evő, de az éjjeli alvással vannak gondok! :/ 5-9 hónapos koráig a fogzás+szep.szorongás miatt ébredt, most meg a jó ég tudja miért :D nem éhes, csak iszik és visszaalszik. Gyanítom a nagy meleg miatt! Napközben még 3x alszik, akkor szinte mozdulatlanul 1-2 órákat! Éjjel viszont sokat forgolódik!
2014. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!