Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta át kizárólag...

Mikor aludta át kizárólag tápszeres táplálású babátok az éjszakát? Mennyit evett előtte este?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hetes, este 9 körül alszik el(8kor fürdés, kaja, 150et eszik este) éjfél-hajnal 1 körül kel enni 130at, majd reggel 4-5 között szintén 130at. Utána már nem biztos, hogy rögtön visszaalszik.

Napközben kb 3-4 óránként eszik 130at.



2014. júl. 9. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mosolyogtam. :) 2 évesen aludta át először az éjszakát a kisfiam. 1,5 éves koráig evett éjjel is.

Teljesen mindegy volt, hogy mennyit eszik este, főleg, amikor már rendesen vacsizott+ tápszert ivott. Szóval sok köze nem volt az alvásnak, az éjszakai alváshoz.

2014. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 éves koráig evett éjszaka (éjfél körül), majd 6 körül kelt fel. Az éjszakát kb. 2 évesen aludta át, addig kelt többször, hiába nem evett már.
2014. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én Kisfiam 8 hetes 120ml víz+4 kanál tápszer egy adag kajája.7 hetes koráig napi 8x evett azóta napi 6x vagy 7x ez változó.(amikor kánikula volt 6x evett, most hogy hűvösebb van megint 7x.

van h 21:00kor fürdés után eszik és hajnali 3ig alszik (utána 3 óránként felkel.

de tegnap este 8kor lett éhes és utána 1:30 kor kelt

tehát ez változó.

2014. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6hetesen az enyém is 150mili tápit evett 3óránként,éjjel is 3óránként evett! Kb.3hónapos volt amikor átaludta egyik napról a másikra az éjszakát! Ekkor is 150mili tejet evett vacsira majd reggel 8ig aludt furcsa módon,tényleg egyik napról a másikra! Most 10hós
2014. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiúnk 5 hónapos korától 8 hónapos koráig átaludta az éjszakát, most pedig már másfél hónapja sajnos nem. Elkezdtek kibújni a felső fogai, betegeskedett is, így borult minden. 5 hónapos kora óta este 300 ml tápszert eszik meg, majd éjjel is közel ennyi eszik egyszer 1 körül, egyszer pedig 5 körül. Nappal is sokat eszik, mindezek ellenére alig hízik.
2014. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két hónapos, este 10-11 között van a vacsora (100 ml), általában utána reggel 6-7-ig alszik.

Néha egyszer felébred, de ez kb 10 éjjelből 2.


Egyszer próbáltam nagyobb mennyiséget adni, akkor nyűgös volt éjjel, bukott is, többször felébredt.

2014. júl. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a kislányom 1 hónaposan lett teljesen tápszeres, azóta alszik végig éjszaka.

nem emlékszem mennyit evett (1 éves már azóta), de este 8kor megette és reggel 9ig aludt.

na azóta annyi változott, hogy 9-10ig fent van este és reggel fél8kor kel :D

2014. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag tápszeres kisfiam 3 hósan 1 hónapon keresztül átaludta az éjszakát, sajnos már nem emlékszem hogy akkor mennyit evett, talán 150milit. Aztán 4 hós kora után újra előjött az éjszakai evés amit én szüntettem meg 6 hós korában mert úgy gondoltam hogy ha előtte 1 hónapig nem hiányzott neki az éjszakai evés akkor ezek szerint nincs szüksége rá. Akkor áttértünk a teára ami azóta is működik. Most 15 hós és egyszer kel éjjel de elég ha a kezébe adom a teát, vissza fekszik és alszik tovább. Én is rögtön vissza megyek aludni.

Kb 1 éves kora óta van az hogy hébe-hóba átalussza az éjszakát, 260mili tápszert eszik vacsira. Most két hete minden éjjel felkelt inni, előtte kb 2 hétig egyáltalán nem kelt fel. Változó.

2014. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 hetes korától aludta át az éjszakát, 120 ml-t evett esténként
2014. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! tudom, hogy változó, 4 éves lányom mai napig felkel valamiért éjszaka, de ő kicsinek is 2 óránként kelt, nem kaja miatt, csak mindig nyöszörgött, mai napig rossz evő.

Kisfiam hozzá képest sokat eszik,és jobban is alszik éjszaka is, gondoltam hátha van remény.

2014. júl. 10. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!