Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerda óta lázas a kisfiam....

Szerda óta lázas a kisfiam. Ez még normális?

Figyelt kérdés

Szerdán látta orvos,a torka volt piros. Mondta hogy vírus,és 3 napig lehet láza. Mivel még tegnap is volt neki,ezért bevittük az ügyeletre. Ott nem láttak rajta semmit,szerintük még a vírus,ès hogy majd elmúlik.

De ha már a torka sem piros,akkor mitől van láza? Aztán az éjszaka újra belázasodott...

Ami még fura,hogy szerda óta RENGETEGET pukizik és nagyon büdi,nem olyan,mint szokott,bár megtapogatták a hasát és nem éreztek semmi rendelleneset.


2014. júl. 21. 06:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképp vinném orvoshoz! 1 hét lassan.. az kicsit sok sztem!!!
2014. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen a vírusra kenték 6 teljes napot volt lázas a gyerek szinte egész nap büdi volt a széklete illetve a vizelete meguntam és elvittem egy másik gyermekorvoshoz ő azt mondta, hogy húgyúti fertőzése van adott antibiotikumot és hál istennek rendbejötta gyerek azóta hozzá járok bármi gondom van pedig a kórházban 3 gyermekorvos vizsgálta.
2014. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sajàt orvosunk mèg szerdàn mondta,hogy 3 napon túli láz esetén vizeletet vizsgàl. Ma viszem hozzà,remélem megtörténik...
2014. júl. 21. 07:32
 4/13 anonim ***** válasza:

Vidd vissza feltètlen.

A dokid valószínű az a fajta aki nem ír fel egyből antibiotikumot, mint most sem.

Van olyan mint a miénk, aki ha lázas a gyerek, már írja is fel!

2014. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem írt fel,mert nem làtta okát. Vírusos tüneteket mutatott szerdán,arra meg hiába adta volna. Én örülök,ha nem szedeti feleslegesen.
2014. júl. 21. 07:56
 6/13 anonim ***** válasza:
6 napja lázas gyereknek már rég antibiotikumot kénr szednie. Nem vagyok antibiotikum párti, de amikor kell, akkor kell. Az orvosok sokszor ránéznek a gyerekre és jönnek a vírus szöveggel...mivel arra nem kell gyógyszer, és egyszerűbb mindenre azt ráfogni, hogy vírus.
2014. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baci miatt büdös, lánykámnak is akkor volt ilyen. Szerintem is vidd vissza az orvoshoz.
2014. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd vissza, mert 6 napja lázas, az sok. Mennyi a láza?
2014. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A láza változó. 38.3 és 39.2 között. Ha sikerül elcsípni,mikor megy fel,akkor nyilván nem várom meg a magas lázat,mert első nap,mikor felment,nagyon remegett és bekékült. Nem kívánom senkinek :/
2014. júl. 21. 11:34
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma sem találtak semmit,vizelet is negatív. Kaptunk antibiotikumot,hátha...

Szerdán lesz egy teljes kivizsgálás,ha a láz marad ennek ellenére.

2014. júl. 21. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!