Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hetes babám még nem...

A 8 hetes babám még nem mosolygott rám. Nagyritkán elereszt egy vigyort, de úgy érzem, ez nem nekem szól, hanem csak jóllakott?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikorra várjam az igazi mosolyt? Egyáltalán rendben van az, ha egy baba ilyen keveset mosolyog?
2014. júl. 22. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van ,még nagyon pici,és minden baba más,valaki előbb valaki később mosolyog,fordul meg,ül fel,tartja meg magát,jár stb...Nincs törvényszerű dolog egyik esetben sem,hogy már pedig 8 hetesen mosolyognia kell nekem,szerintem az teljesen jó ha nagyritkán elereszt egy vigyort,hidd el ahogy nő,egyre többet fog ,és kommunikálni is,Ne aggódj!! üdv.: WÉ.
2014. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó, még nagyon kicsi a babád. Az ismerősöm kisfa 7 hónapos kora után kezdett el mosolyogni,addig csak grimaszolt. Szóval bőven van még ideje a picúrodnak.
2014. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos kor körül szoktak elkezdeni mosolyogni,de persze lehet előbb és később is. Persze, hogy rendben van, nagyon szeret téged, ne aggódj, légy türelmes. :)
2014. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindegyikőtöket felpontoztam! Már nem is aggódom!:)
2014. júl. 22. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél többet mosolyogj rá és előbb-utóbb visszafog mosolyogni.
2014. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!