Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult veletek, hogy nem...

Előfordult veletek, hogy nem mosolygott vissza a babátok?

Figyelt kérdés

Két napja próbálom tanítani a ringatás nélküli egyedül elalvásra, sírva, nyöszörögve alszik el a kiságyában. Ma alig akart rám nézni és nem mosolyog vissza.

Eddig egész nap mosolygott. Haragszik? Nem boldog? Tönkreteszem?


2012. aug. 8. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Én is szoktam néha nyöszörögni hagyni, nem sírni csak nyöszörögni, ettől függetlenül mindig mosolyog ha felkel. Nem hiszem, hogy ez a gond, bár attól is függ mennyi idős. nem lehet, hogy jön a foga vagy más baja van?
2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok azt elfelejtettem írni kisfiam 8,5 hónapos
2012. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

4 hónapos

Elvileg nincs semmi baja,arra gyanakszom, hogy esetleg érzi rajtam a lelkifurdalást. És talán az én mosolyom sem olyan, mint szokott...

2012. aug. 8. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még pici, hogy megtanítsd egyedül elaludni, legalábbis tapasztalatból mondom. 4 hónaposan én is próbáltam erőltetni, hogy ne kelljen ringatni, de nem jött össze. Aztán 5 hónaposan magától gondolta úgy, hogy nem jó az ölembe, azóta egyedül elalszik. Ha úgy gondolod ezért nem mosolyog akkor ringasd újra, és úgy is meglátod, hogy ez volt e az ok.
2012. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden baba mosolygós. Nekem az egyik kisfiam folyton mosolyog, nevet, még az idegenekre is. Másikuk viszont nagyon "komoly" baba, az idegenekre egyáltalán nem is hajlandó mosolyogni. Nem hinném, hogy 4 hónapos korban már tudna haragudni és ezt úgy kimutatni, hogy nem mosolyog vissza rád. :-)
2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért próbálom a kiságyában altatni, mert a ringatást már nem szerette, tekergett, feszítette magát...

Egyébként egy mindig mosolygó kisbaba, ezért volt feltűnő, hogy most nem mosolygott vissza...

2012. aug. 8. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon fáradt, álmos volt már és azért nem volt kedve mosolyogni.
2012. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!