Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit? Kivehető...

Milyen babakocsit? Kivehető hordozósat?

Figyelt kérdés

Olyan kocsit vegyek,amiből ki lehet venni a hordozót?De azt gyorsan kinövi nem?és nagyon drága is!

Esetleg sima kocsit,és vegyek mellé külön hordozót vagy mózeskosarat?

Szerintetek?Anyagilag melyik az olcsóbb?És nem utolsósorban a praktikusabb?Ja,és persze nem szeretnék több kocsit venni a picinek!


2010. jan. 9. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van,tökéletesen megfelel.Erős,tágas,hosszú,télies,átalakítható sportkocsivá.

Egyetlen hátránya,hogy nehéz.Ha fel kell cipelned akár csak egy emeletet is,akkor ilyet ne vegyél.

2010. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint teljesen felesleges a 3-4 funkciós babakocsi, általában nem használja ki az ember. 2 funkciós (előre-hátra toli) bőven elég. Ráadásul sokkal olcsóbb is. Az a legfontosabb, hogy fokozatosan hátradönthető legyen vízszintesig. Hordozót szerintem vegyél külön, a mózeskosár pedig nem is értem minek kell. :) (1 éves baba anyukája)
2010. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Láttam olyan olyan mózeskosarat,ami belefér bármilyen babakocsiba!Azért gondoltam,hogy vennék...meg valamiben haza is kell hozni a korházból nem?Azt hallottam,hogy a hordozó káros egy pici baba gerincének!Tanácstalan vagyok...

Tetszik a babakocsi amit belinkeltél,de biztosan 40e ft körül lehet..tévedek?

2010. jan. 9. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó:)
2010. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ez drágább volt valóban.


Vagy azt is jó megoldásnak tartom,hogy veszel egy könnyű,jól ringatható,mózeskosaras kocsit pl. mint ez: [link]


Eladod,mikor már csücsül a baba,és veszel egy jó sportkocsit pl. [link]

2010. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
...ja és szerintem a mózeskosár nem elhanyagolható a baba gerince érdekében.
2010. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a hordozó nem káros a baba gerincének. Gondolj bele, a pocakodban mennyire össze van kuporodva. Nem a nap 24 órájában fog benne űlni. Eleinte úgysem fogod sokat használni, mert nem mentek sehova, legfeljebb sétálni, azt meg babakocsival. A babakocsi pedig legyen teljesen ledönthető. Amúgy nálam is hatalmas dilemma volt ez a gerinc kérdés. Mózes kosár, meg ilyenek. A fiam most lesz nemsokára 17 hónapos, mi most a gyerekülés megválasztásával vagyunk gondban (még mindíg a hordozójában utazik, pedig 12 kiló 86 centi). Annak idején mi ABC Desing hordozó vettünk, és szerencsére kaptunk egy teljesen ledönthető háttámlájú babakocsit, fix, nagy kerékkel. Ja és félkókusz matracot vettünk neki a kiságyába.

A babakocsi megválasztásánál figyelembe érdemes venni, hogy milyen a környék terepviszonya. Mi vidéken lakunk, ahány ház, annyiféle járda, márahol van járda. A szomszédba is van baba, nekik bolygós a babakocsijuk kereke és kb 3 hónapot bírt. És amikr tolják, akkor szitál szegény kerék.

2010. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de az anyaméhben a babát véde a méhfal ami puha, volt magzatvíz és miegymás..nem ugyanaz mint a hordozó. Mi azt csak addig használtuk amíg autóban ült, vagy beugrottunk az autóból a boltba. Ha nem akarsz sokat kiadni a kocsira akkor olyat vegyél aminek teljesen dönthető a háttámlája, és külön hordozót. Ilyen esetben nem kell a mózes. Mondjuk én sokfunkciós babakocsi párti vagyok, ki is használtam maximálisan,rápattintható a mózes és a hordozó is a vázra de elismerem, hogy nem mindenki tud vagy akar kiadni sokat a babakocsiért.
2010. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé robosztus nagy kocsi van. Szereti imádja, nálunk is az út miatt vettük. De már megvan a másik is ha nagyobb lesz. Az egy sport dönthető háttámlájú babakocsi. Az első az 120.000 be- a második 40.000- be került.
2010. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3.
2010. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!