Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a babátok első...

Milyen volt a babátok első pár hete?

Figyelt kérdés
irjatok légyszi hogy nektek milyen volt az első 6 hét? HÁLA ISTENNEK nekem nem sírós!!!lehetséges h 6 hétmulva fordul eggyet és sírós lesz? Nagyon ritkán sír szerencsére..inkább csak nyöszörög ha valami "baj" van.nehezen kakil de még akkor sem sír.Inkább órákon keresztül nyom, nyög,nyöszörög(5-10 percenként) de nem sír:) ennek nagyon örülök.de mindneki azt mondja hogy 6 hétmulva más lesz most leszünk 3 hetesek.Ha nagyon éhes akkor szokott sírni de nem vészesen és nem állandóan amolyan jelzés csak....irjatok tapasztalatokat köszii
2014. júl. 24. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha nem alszik is csendben elleseget az ágyában.:)
2014. júl. 24. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz minden baba más, de leírom nekünk hogy alakult :)

Most 11 hetes a babám, az elején az első pár hétben egyáltalán nem sírt (csak fürdéskor , ne szerette). Ha éhes volt is csak nyöszörgött. Azért már most van egy két időszak amikor sirdogál, 2x volt olyan hogy nagyon sírt, fél órán keresztül, amikor megnyugtatni sem lehetett. De egyébként nem jellemző, csak ilyen panaszkodásos sírás nálunk. Kívánom hogy Neked is ilyen maradjon :)

2014. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ordított,nem aludt,evett,ordított nem aludt,evett,fél órát aludt,ordított,evett,este pár órát ordított,fürdés,evett,kicsit még ordított,majd aludt,reggelig ki volt dőlve csak enni kelt fel,de volt hogy még azt sem,majd reggel 6-kor kezdtük előről.Az első 2 hónap pokol volt aztán fordult a kocka és szépen aludt,evett és szinte sosem sírt.
2014. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém csak evett és aludt. Szó szerint. kb. másfél 2 hónapos koráig.

Éjjel fel sem kelt :D

Már megkérdeztem a védőnőt hogy ez normális-e, egyébként én is totál ilyen voltam. Már most jóval többet van ébren, fogja a csörgőket, magyaráz nekik, sokat nevet, forgolódik, de éjjel még mindig alszik :)

2014. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat, hát remélem ilyen jó baba marad...:) csak kiváncsiságból szerettem volna tudni hogy kinél hogy volt...hát a 2. válaszadót sajnálom:S én nem tudom h kibirnál e ha olyan sokat sír...jó egészséget.:)
2014. júl. 24. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom az első két hétben csak akkor sírt amikor éhes volt, aztán vége lett a demo verziónak, és nem aludt össz 2*20-30 percet napközben, kb 3-4 hónapos korára jutottunk el odáig, hogy elaludlt.

Fiam sokkal nyugisabb baba volt, de nála is az első pár hét az alvásról szólt.

2014. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!