Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-3 hónapos babátok hol van...

1-3 hónapos babátok hol van napközben?

Figyelt kérdés
Az én Kisfiam nem szeret a kiságyában lenni egész nap, viszont az a matrac a megfelelő ahhoz, hogy mozogjon. A franciaágy vagy hordozó erre nem alkalmas. Nálatok, hol van a kicsi, hogy mozgása us fejlődjön?
2014. júl. 26. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiságy, franciaágy, vagy rám kötve.
2014. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem jàrókàba volt :) ott forgolódott 3 hósan, de kisàgyat is elvolt, vagy mellettem az agyon :)
2014. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha főztem, járókában volt az előszobában vagy a babakocsiban feküdt közel hozzám. Így látott is, tudtam tologatni is ha nyafizott. De abban nem sokat volt, járókában többet. Az vízszintes, tud mozogni, vagy tekeregni benne:-)))
2014. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellettem a kanapén, játszószőnyegen vagy a kiságyában. Vagy éppen ölben :D Szerette a pihenőszéket. Amikor még nagyon picike volt abban el is aludt :D
2014. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a földre raktuk le,de úgy h a földön volt ilyen: [link] , és erre még ráraktunk neki egy játszószőnyeget! Nagyon szeretett ott lenni! Nézelődött össze vissza, meg volt amikor ott aludt el! Mondjuk mi vettünk neki pihenőszket, és ha nyűgösebb volt akkor azzal vittem magammal mindenhová, na az is tetszett neki, konyhába lenni szeretet :D
2014. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is habszivacsra tettük a földön. Onnan nem tudott leesni. Volt játszószőnyege is. Néha pihenőszékben volt, amíg a konyhán tettem-vettem, de azt annyira nem szerette.
2014. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiságyban, földön jàtszószőnyegen, hintában.
2014. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!