Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használsz...

Milyen naptejet használsz babádnak? Miért arra esett a választás?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Szinta teljesen mindegy, csak használd.


Mi DM naptejet használunk, mert felnőttként is évek óta azt használtuk, így evidens volt. Jó áron van, jó, megbízható, mint a DM termékei általában. A német üzletláncok naptejeiben én megbíznék úgy általában, akár jobban is, mint egy-egy más márkában.


A DMben a natúr verziót választottuk mondjuk, mert az nem olyan jól kenhető, de olyan is van jó áron DM-es.


A családban van, aki megvette az Eucerines naptejet egy vagyonért és szinte eszébe se jut bekenni a 9 hónapos babáját! Csak viszi meg kipakolja mindenhol, de mindig úgy kell neki szólni, hogy basszus kend már be a gyereket! Aztán csodálkozik, hogy ha nem is olyan jó.

2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is Rossmannosat vettem. Sun Ozon gyereknaptej, 50 faktoros.

15 hós fiam örökölte az apja érzékeny bőrét, de még nem égett le, mert mindig bekenem.

2014. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem használunk naptejet magunknak sem és a gyerekekre sem kenünk ilyen ipari cuccokat.
2014. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon bírom az ilyen okoskákat, mint te utolsó. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy miért nem használtok naptejet, hanem azt, hogy ki milyet használ, és miért.
2014. júl. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

13as, majd akkor ne lwgyel meglwpodve ha a gyereked borrakos lesz ne adja Isten!

Amugy a kerdest jol felfogtad! Igaza van az elottem szolonak! Nem azt kerdezte a kerdezo h milyet NEM hasznalsz es miert. Igy egy mondtabol le lehetett szurni h nem vagy egy iq harcos!

2014. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

13. vagyok.

Kérdezte, milyet használok. Írtam, milyet: semmilyet.

Kérdezte, miért arra esett a választás. Leírtam, hogy azért, mert ipari vegyszeres kotyvalékokat nem használunk.


Amúgy, létezik természetes napvédő anyag is, többek között pl a kakaóvaj, szóval nem biztos hogy azok lesznek bőrrákosak, akik nem kenik magukra a bolti, gyógyszertári vegyszereket. Nem értem, miért kell mindig hülyének nézni azt, aki továbbgondolja a dolgokat, nem béget a nyájjal.


Úgy látom, hogy az IQ-val és a szövegértéssel nem nekem vannak problémáim, hanem nektek. :)

2014. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

ÉS most király vagy mert nem bégetsz de itt károgsz. Sokkal jobb, simán beleszólsz olyanba amiről téged még mindig senki az ég világon nem kérdezett.

Azt írtad semmit nem használtok és mégis írtál egy teljesen mást. Akkor vmit mégis használtok a nap ellen. Nem? Azzal miért nem tudtad kezdeni? Ja vagy odáig már nem jutott el. Akkor hol is vannak fejben gondok? Tessék kicsit gondolkozni, tudom nehéz de hidd el sokra fogsz vele menni. :)

És igen az aki SEMMIT nem használ a babájának a bőrére hamarabb ég le és lesznek bajok, mint aki használ. Manapság nem játék már a nap. Csak sokan ezt nehezen fogják fel.

2014. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Javítanám, NEM natúrt vettünk, mert próbáltuk már és szerintem nem olyan jól kenhető.


"Amúgy, létezik természetes napvédő anyag is, többek között pl a kakaóvaj, szóval nem biztos hogy azok lesznek bőrrákosak, akik nem kenik magukra a bolti, gyógyszertári vegyszereket."


Erre meg csak annyit mondok, hogy a fekete bőrű afrikai pusztai négereknek lehet, hogy még jó is a kakaó vaj, meg hát különben sincs ott más, de az európai gyerekemet bolond lennék azzal kenegetni! A kakaó vaj nem véd az UV sugarak ellen! Attól véd csak meg, hogy kiszáradjon a bőröd, meg ha mégis károsodott, akkor gyorsabban rendbejöjjön, de nem napvédő!

2014. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

13. vagyok.

Kérdezte, milyet használok. Írtam, milyet: semmilyet.

Kérdezte, miért arra esett a választás. Leírtam, hogy azért, mert ipari vegyszeres kotyvalékokat nem használunk.

Te tényleg ilyen IQ bajnok vagy? Szerinted mi vagyunk a bégető nyáj? Ha-ha-ha :D

Szerintem még mindig nem fogtad fel a kérdés lényegét. Ismétlem, nem az volt a kérdés, hogy mit nem használsz, és miért....... értelmezés.....

2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
DM-es Alverde 25 faktorost. Csak fizikai fenyvedot tartalmaz. Egy kis napsütés érheti, nem tudom miért félnek annyian a napfenytol. Utána meg angolkoros a gyerek. Persze ez csak csipkelodesbol írtam. Egyébként nem használtuk csak 2-szer, mégsem égett meg a gyerek, le is barnult. Pedig extra fehér bőrű. Most pontozhattok lefelé paramamik.
2014. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!