Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a cumisüveg...

Hogy szoktassam le a cumisüvegről?

Figyelt kérdés

Déli és esti alváskor iszik belőle tejet 21 hónaposom. A bölcsibe nem lesz cumisüveg, megpróbálnám én leszoktatni róla. Amúgy csőrős pohárból iszik még, meg szívószállal. De a tejet semmi másból nem akarja inni csak cumisüvegből.

Találjak ki valami mesét hogy hova tünt a cumisüveg? Ti hogy csináltátok?


2014. júl. 27. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy ez ledöbbentő és gonosz és szemétség, és manapság nem divatos, meg azt mondják, hogy lelkisérült lesz. De. Elveszed és elvitte a cica/kutya. Nekem nincs türelmem hetekig trükközni, meg könyörögni, fejre állni. Ebbe viszonylag hamar beletörődik és el is felejti.
2014. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 28. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

nem kell leszoktatni szerintem

bölcsiben lesz a "bölcsis szokás"ott majd issza pohárból, otthon meg cumisüvegből

2014. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 29. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

A 3/4 hez csatalakozom!!!Ne otthon legyenek muszäly dolgok , tanulja meg hogy a bölcsibe hogyan kell csinälni...

Otthon meg Anyu kenyeztesse csak JO SOKÄIG....:)

2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért lassan két évesen nem lesz baja attól, hogy ha leszokik róla otthon is.


Egyébként, ha mindenhez így állsz hozzá, akkor elég hülye nevelési elv ez az "otthon mindent lehet, kényeztessük el teljesen". Utána meg csodálkozol, hogy a fejedre nő.

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem úgy állok hozzá :) Szeretném már itthon leszoktatni hogy ne legyen még egy "sokk", elég lesz a bölcsibe szokás :)
2014. júl. 29. 16:16
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Nem vagyunk egyformák, látom itt többen gondolják úgy hogy le legyen mindenképpen szoktatva a cumisról, de én azt mondom hogy én nem szoktatnám le. Bölcsibe nem lehet bevinni a cumisüvegét? Kisfiam 16 hónapos, pohárból nem tud inni, bár tetszik neki amikor próbálkozunk, különböző itatókat vettünk neki de egyik sem kell neki, marad a cumisüveg. Kisfiamnál azt vettem észre hogy egyfajta megnyugtatás is neki, ezért sem venném el tőle. Van ismerősöm akinek a kisfia ovis, otthon a reggeli kakaót cumisüvegből issza 3 évesen, az oviban poharazik mint mindenki más, de az a reggeli kakaó cumisból esik neki jól.

Csodálkoznék ha a bölcsödében "tiltanák" a cumisüveget, szerintem vidd be neki a sajátját és van egy olyan érzésem, hogy amikor látja majd hogy más kisgyerek nem cumizik akkor ő is elfogja hagyni. Nem jobb ha a gyerek maga hagyja el minthogy buta történetekkel átvágjuk a gyereket hogy hova is tűnt a cumisüveg? Nekem a szívem szakadna meg ha azért sírna mert nem kaphatja meg a cumisát.

2014. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Be lehet vinni a cumisát, alváskor odadják annak a gyerköcnek aki kéri, de csak vizzel, itthon csak tejcsit iszik belőle.
2014. júl. 29. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha te magad nem ragaszkodsz ahhoz hogy mindenképpen leszoktasd a cumisüvegről akkor vidd be az övét és rakjanak bele neki tejet.

2014. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!