Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még csak a fenekét emeli...

Ha még csak a fenekét emeli akkor sokára lesz még kúszás?

Figyelt kérdés
Babám 8,5 hós, de 3 hete csak emelgetia fenekét amikor hason van. Néha sikerül előre vagy hátra csúsznia, de nem oskat. Még sokára lesz ebből igazi kúszás?
2014. júl. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

lassan kell, hogy legyen :)

enyém nem emelte a fenekét kúszás előtt, a parkettára ragasztotta a mancsát és húzta magát. 2 nap múlva rájött, hogy a lábával is tudja lökni magát (mezítláb), így kezdett el kúszni.

de nyugodtan kúszd körbe a lakást, a babák nagyon szeretnek utánozni, simán lehet, hogy rákap ;)

2014. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam hat hónapos. Ő 3 hónaposan már emelte a fenekét. Most ott tart, hogy négykézlábra állva előre-hátra lengeti a popsiját. Nekünk azt mondta a védőnő, hogy ez után jön az, hogy elkezd kúszni. Ezt nem azért írtam, hogy a te babáddal bármi gond lenne. Minden gyerek máshogy fejlődik. Csupán én azt hiszem, előbb kutyázni fog a te babád is és utána jön a kúszás. Reméljük, már nem sokára :)
2014. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom kedves utolsó,hogy nem azért írtad,hogy bármi gond lenne. Nincs is, hálistennek, csak ő mozgásfejlődésben lassabban, megfontoltabban csinál dolgokat. Átfordulni is mind kétoldalára 7 hósan csinálta teljesen. Addig csak nyújtózkodott és hirtelem, egyik napról a másikra megtette. Remélem,hogy a kúszással is így lesz:)
2014. júl. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!