Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eyedülállónak nem "illik"...

Eyedülállónak nem "illik" kitenni fac-re babaképeket? Vagy megszületett képeket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne illene?!
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

saját gyerekedről vagy pl. unokahúgod fotóit? a nővérem gyerekeiről engedélyt szoktam kérni tőle, hogy feltehetem-e.


27L, single

2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ga egyedülálló vagy akkor meg sem született? Nem lehet bemutatni, mint egy családban élő babát?


Vagy rosszul fogalmazrad, vagy nem értem.


Ne is haragudj, de miért ne lehetne??:D

2014. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
gondolok olyanra, hogy valaki szült egy lúzertől, kiteszi facre annak a haverjai meg majd ott "röhögnek" rajta.
2014. júl. 28. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a te gyereked. Töröld le őket, ennyi.
2014. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel mindenkit megszólhatnak valamiért. Miért szült 30 előtt, miért szült 30 után? Miért szült vidékre? Miért szült Mo-ra? Akármi...


Nem kéne sztem aggódni:)

2014. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A lúzer, és haverjai elõl simán le lehet tiltani, és akkor nincs min röhögni, bár elképzelésem sincs, hogy mi röhögni való van rajta.

Egyébként meg nyugodtan ki lehet tenni ha akarod, szerintem mindenki büszke a babájára, ha te szívesen megosztanád a többi ismerõssel, nyugodtan ki lehet tenni. Én még nem hallottam ilyet, hogy nem "illik".

2014. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Hat ha valaki a lúzer faxt meg annak a haverjait előrébb helyezni a gyerekénél, az meg is érdemli, hogy röhögjenek rajta.m
2014. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyiknek semmi köze a másikhoz. Legfeljebb irigykednek majd
2014. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a sok lúzer aki kiröhögi a babádat, majd pár év mulva elgondolkodik, hogy de jó lenne, ha már ő is ott tartana ahol te, és családja lenne.

Ne velük foglalkozz!! Semmi kiröhögnivaló nincs egy csöpp kisbabán.

Te légy büszke a kicsidre, és csak vele foglalkozz. Nyugodtan tedd ki a képét a FB-re ha akarod, légy büszke rá, és ne gondolj ilyenekre.

2014. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!