Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babámnak milyen...

Másfél éves babámnak milyen nagyméretű papírt tudnék szerezni rajzoláshoz, és hol?

Figyelt kérdés
Óriás,nagyméretű papírt hol érdemes,lehet venni,szerezni erre a célra? Zsírkrétához,vízfestékezéshez,filctollazáshoz? Lemoshatóak,de mégis szerintem otpimálisabb lenne valmilyen nagyméretű..

2014. júl. 29. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ikeában van direkt ilyen rajzpapírtekercs ( [link] de gondolom papírboltban is kapni, csak most hirtelen ez ugrott be. :)
2014. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár másfél évesnek én inkább valami nagy kartont vennék, mert ezt seperc alatt összegyűri. :) De papír boltban szoktak lenni ilyen nagy méretű papírok, csak nem jut eszembe a nevük... :/....
2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én csomagoló papírt vettem tekercsbe

de másfél évesen még kizárólag az érdekelte hogy kissebb dolgokat, nagyobb dolgokba pakolhasson

és ez fenn állt kb egy évig

a rajzolás, alkotás két és fél három éves kortól lehet érdekes nekik

/ez saját tapasztalat az én gyerekemnél így van, nyilván másnál máshogy van/

2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat kérj a papír boltban, hogy háztartási csomagoló.

Az a "csúnya barna" nagy méretű papír. 5 ív van egy csomagban.

2014. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a háztartási csomagolót is gyűri, meg ha túl nagy, akkor akaratlanul is beleakad keze lába, és gyűrődik. Vannak A/2-es méretben minden színben fotokartonok, de szerintem az drága az első ákom-bákomokhoz. Én sima vázlatfüzetet veszek neki: [link] Az nagyobb, mint egy A/4-es papír, keményebb is, viszont ugye össze van fűzve, így nem kell fogni, nem csúszik el, nem gyűrődik. Mi még mindig ilyet hasznlunk, most 22 hónapos, talán ha majd nagyobb lesz és tényleg "alkotunk", jöhetnek a rendes papírok :)
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem fogja gyűrni, csak a kérdésre válaszoltam.

Az enyém is összegyűrte ennyi idősen... Sőt nem is szeretett még 1,5 évesen rajzolni. De azt nagyon élvezte mikor leterítettem a földre a hatalmas papírt, és az csörgött-zörgött alatta.

2014. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!