Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik a Petronel...

Nektek hogy tetszik a Petronella név?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: nincs gyerekem, tervben sem, csak érdekelnek a vélemények! :)


Most találtam, és elsőre idegenkedtem tőle, de ahogy ízlelgetem, már egészen tetszik. Persze, gondoljunk hozzá egy passzoló vezetéknevet, mert a Kováccsal kicsit fura :)


Szóval, hogy tetszik? Nagyon kiveri a biztosítékot, vagy még belefér a különleges, de szép kategóriába?



2014. júl. 30. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik...2 öreg nénit ismerek ezzel a névvel, és nem nagyon tudok tőlük elvonatkoztatni.
2014. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de vannak ennél rosszabb nevek is. Elég körülnézni akár itt a Gyakorikérdéseken, hogy milyen neveket választanak mások. Mondhatni "érdekes"... szerencsére nagyon sok kivétel van.
2014. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is a "patron"-ra asszociálok róla, szerintem túl furcsa, de tény, hogy ritka :)
2014. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!