Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy már kinőtte a...

Lehet, hogy már kinőtte a kiságyat?

Figyelt kérdés
A kisfiunk 16 hónapos múlt, és úgy alszik, hogy elaltatom az ágyunkon, és amikor elaludt, beteszem a kiságyába. Azt vettem észre, hogy addig elvan benne, amíg félálomban el nem kezd forgolódni. Ilyenkor viszont nekiütődik a rácsnak (van rácsvédő, szóval nem üti meg magát), onnan nem tud tovább fordulni, és erre felébred. Magam mellé veszem ilyenkor a nagy ágyba, és ott szépen alszik is tovább, van helye :) csak dilemmázok, hogy vajon az ágya kicsi neki, vagy mellettem szívesebben alszik? :) Szerintem az első (is), csak nem tudom, nem kicsi-e ő még a "rendes" gyerekágyhoz...
2014. júl. 31. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

a leesésgátlónak is neki fog ütközni, ha olyan ágyat veszel neki.

szerintem melletted jobban érzi magát és a hely is nagyobb :)

2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam már 2 és fél éves elmúlt, ugyan már leesésgátlós ágya van, de ha nem fekszem mellette, folyton felébred, és sír utánam, de ha mellettem alszik, egy mukk nélkül durmol reggelig. Szerintem beépített radarjuk van, ha "eltününk" mellõlük, azonnal észlelik, és reklamálnak.

Szerintem is inkább jobban szeret veled aludni mint egyedül.

2014. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amikor "forgolódik" és "nekiütődik a rácsnak" akkor tulajdonképpen keresztben van az ágyban?


nekem még kicsi a babám, és amikor keresztben van, egyszerűen visszafordítom. eleinte többször eljátszuk, de amikor már egyre jobban süllyed az álomba én győzök:)

2014. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kicsi a hely, csak melletted valóban jobban alszik :) Az én kislányom is "nekimegy" a rácsvédőnek, és van, hogy felébred, sőt, álmában sokszor körbejárja a kiságyat, ha pedig mellettem alszik, szinte meg sem moccan. Érzik, hogy ott vagyunk, ezért nyugodtabban alszanak.
2014. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az én lányomnak nem kicsi,aki 90centi vagy több 21hónaposan,akkor a fiad is elfér.Simán melletted akar aludni :D Enyém mellettem is forgolódik milliószor,bár eddig 2x voltunk úgy szüleimnél,hogy kettesben,akkor aludt csak mellettem,de mert a kiságyba úgy zörgött,hogy nem tudtam aludni tőle.Végülis mellettem volt se tudtam,mert fejberugott,lábam közé feküdt,fejemre ült és stb stb :D
2014. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!