Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor nem is hasfájós mégsem?

Akkor nem is hasfájós mégsem?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy hasfájós a babám napközben azért sírdogál időnként eléggé. De igazából az éjszakákat átalussza. Este 9től, 10től reggel 5ig, 6ig alszik ébredés nélkül. Ez azt jelenti hogy akkor mégsem a hasa fáj? Mert az éjszaka is fájna.. Akkor más miatt sír napközben?
2014. aug. 1. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

az én lányom is hasfájós volt, de az éjszakát átaludta.

a hasfájástól nem ordít egész nap a baba, a lányom pl. "csak" d.u 3tól este 6ig sírt.

2014. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem sem hasfájós

az első gyerekemnél én is azt hittem és éjszaka ő sem sírt aludt mint a bunda

majd rájöttem nappal azért sír mert már túl fáradt,túl pörgött,túl sok inger érte és nehezen tudott már megnyugodni

olvastam is egy könyvben hogy a fáradságtól ugyanazokat a jeleket produkálják mint hasfájásnál(felhúzkodja lábait,keservesen sír)

utánna már úgy csináltam,hogy első-második ásításnál vagy nyűgösködésnél elaltattam és működött,utánna esküszöm soha nem sírt!

2014. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!